Reklama
aplikuj.pl

Zwiastun Bentley Continental GT Speed ujawnia ryk silnika

Zwiastun Bentley Continental GT Speed, Bentley Continental GT Speed, zwiastun Continental GT Speed, Continental GT Speed

Już 23 marca zadebiutuje kolejny model luksusowego producenta samochodów, o czym przypomina nam zwiastun Bentley Continental GT Speed.

Co pokazuje zwiastun Bentley Continental GT Speed?

Bentley obiecuje, że model Continental GT Speed zyska „wysoce zaawansowane nowe technologie podwozia na niezwykłe podróże”, co najpewniej oznacza poprawę mobilności przy tej charakterystycznej dla modeli Bentley ogromnej wadze. Tę w ruch wprawi 6-litrowy silnik W12 o podwójnym turbodoładowaniu, który w obecnej formie chwali się mocą 633 koni mechanicznych i 897 Nm momentu obrotowego, ale te wartości najpewniej stosownie wzrosną.

Czytaj też: Spójrzcie na pierwszy silnik W12 do Bentley Bacalar

To przecież wydanie Speed oryginalnego Continental GT, który na powyższym zwiastunie zresztą rozbrzmiewa właśnie podkręconym silnikiem, który wydaje głęboki ryk podczas zwiększania obrotów. Zdjęcia pokazują z kolei nadwozie w wydaniu ciemnoszarego odcienia brązu, jak również zmienioną konsolę przednią, bardziej podkreślone progi boczne i kompletne usunięćie chromu.