WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Zwiastun codzienny – [6.07.2020]

Zwiastuny filmów i seriali są bardzo ciekawe, ale często potrafią nam umknąć w ciągu dnia. Dlatego codziennie dostaniecie od nas zestawienie trailerów, które trafiły do sieci. Wszystko po to, byście byli na bieżąco!

Transformers: Wojna o Cybertron

Netflix zaprezentował dzisiaj polski zwiastun animacji Transformers: Wojna o Cybertron, której pierwsza część zadebiutuje na platformie 30 lipca.

Akcja rozpoczyna się podczas ostatnich godzin wyniszczającej wojny domowej pomiędzy Autobotami i Decepticonami. Wojna, która rozerwała Cybertron, ich ojczystą planetę, jest u kresu. Dwaj liderzy, Optimus Prime i Megatron, chcą uchronić swój świat i zjednoczyć jego mieszkańców, ale wyłącznie na własnych warunkach. Usiłując zakończyć konflikt, Megatron jest zmuszony do rozważenia skorzystania z Allspark, źródła całego życia i energii na Cybertronie, celem sformatowania Autobotów i tym samym zjednoczenia Cybertronu. Przewyższeni zarówno liczebnie jak i siłą ognia oraz znajdując się pod oblężeniem, wyczerpane Autoboty organizują desperacką serię kontrataków w ramach misji która, jeżeli w ogóle ma szansę powodzenia, zakończy się niemożliwą do podjęcia decyzją: by zabić planetę, usiłując ją uratować. 

Czytaj też: Recenzja serialu Warrior Nun – sezon 1

Kissing Booth 2

Na Netfliksa już niedługo powróci z drugą częścią komedia romantyczna Kissing Booth. Co tym razem czeka główną bohaterkę zdradza nie tylko pierwszy zwiastun, ale również oficjalny opis fabuły.

Kissing Booth powraca! Elle czeka w liceum jeszcze jeden rok nauki. Dziewczyna staje przed nowymi wyzwaniami: z jednej strony związek na odległość, z drugiej nauka, by dostać się na wymarzoną uczelnię z najlepszym przyjacielem. Dodatkowo wszystko komplikuje bliska przyjaźń z przystojnym kolegą z klasy.

Ultraman – sezon 2

Netflix dzisiaj uraczył nas kilkoma zwiastunami swoich nowych produkcji, a także zapowiedzią 2. sezonu anime Ultraman.Fabuła opowiada o Shinjiro Hayata, synu największego japońskiego superbohatera Ultramana. Jego ojciec przeszedł na emeryturę po pokonaniu kosmicznych najeźdźców zagrażających Ziemi. Pewnego dnia Shinjiro odnajduje w sobie ukryte moce i zamierza iść w ślady ojca.

Netflix jeszcze nie zdradził, kiedy nowe odcinki pojawią się na platformie, ale według informacji mamy spodziewać się go w tym roku.

Przeklęta

Netflix wydał w ostatnich dniach serię teaserów prezentujących bohaterów nowego serialu fantasy Przeklęta. Z racji, że trafiłam na nie dzisiaj to wrzucam je do Zwiastuna codziennego byście też mogli je obejrzeć. Patrząc na rozmach kampanii promocyjnej widać, że platforma bardzo stawia na ten tytuł. Zobaczcie co tym razem dla nas przygotowali. O samym serialu dowiecie się więcej tutaj.

https://www.facebook.com/watch/?v=264422521293337
https://www.facebook.com/watch/?v=556877821882333
https://www.facebook.com/watch/?v=699158590867744
https://www.facebook.com/watch/?v=599193874335224
https://www.facebook.com/watch/?v=1407653476095981
View this post on Instagram

the legend begins with her.

A post shared by Cursed (@cursed) on

View this post on Instagram

a darkness is creeping in

A post shared by Cursed (@cursed) on

View this post on Instagram

A sword is more than a blade.

A post shared by Cursed (@cursed) on

https://www.instagram.com/p/CCJoZq0nq53/?utm_source=ig_web_copy_link

Snowpiercer odcinek 9. i 10.

Do zakończenia Snowpiercera pozostały tylko dwa odcinki, choć dopiero akcja naprawdę się rozkręciła i zaczęła być w miarę ciekawa. Dziś pojawiła się zapowiedź 9. i 10. epizodu, które na Netfliksie zadebiutują 13 lipca. Będzie to zakończenie pierwszego sezonu. Odcinki noszą tytuły: The Train Demanded Blood i 994 Cars Long. Więcej informacji o samym serialu, a także recenzje poszczególnych odcinków możecie znaleźć tutaj.

Siły rebelianckie walczą na froncie, ale w ich stronę podąża niebezpieczny przeciwnik. Grupa obmyśla ostateczny plan przejęcia kontroli nad Snowpiercerem, jednak wiąże się on poważnymi kosztami moralnymi, a osiągnięcie celu może zniszczyć ich wszystkich. Po wybuchu rewolucji Layton (Daveed Diggs) stara się zaopiekować ocalałymi i rannymi. Melanie (Jennifer Connelly) godzi się ze swoimi demonami i zdaje sobie sprawę, że największe zagrożenie dla przetrwania ich wszystkich znajduje się tuż obok niej.

Stargirl

Nie jest to może konkretny zwiastun, ale obsada Stargirl z Brec Bassinger na czele promuje serial i nowo powstałą ekipę młodego Justice Society od America. Materiał zawiera kilka scen z nowego odcinka, zaś aktorzy odpowiadają na pytania i zdradzają kilka szczegółów dotyczących swoich bohaterów.

Above Suspicion

Above Suspicion to oparty na prawdziwych wydarzeniach thriller opowiadający o agencie FBI, który trafia do górskiego miasteczka w Appalachach w Kentucky. Tam zostaje wciągnięty wciągnięty w romans z mieszkanką miasteczka, która zostaje jego informatorką. Ona widzi w tym sposób ucieczki, jednak sytuacja wkrótce zmienia się w koszmar dla obojga z nich. Ta historia wstrząsnęła fundamentami agencji i doprowadziła do pierwszego skazania agenta FBI za morderstwo. W filmie wystąpili: Emilia Clarke , Jack Huston , Johnny Knoxville , Sophie Lowe i Thora Birch.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News