WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Zwiastun codzienny – [7.07.2020]

Zwiastun codzienny – [7.07.2020]

Zwiastuny filmów i seriali są bardzo ciekawe, ale często potrafią nam umknąć w ciągu dnia. Dlatego codziennie dostaniecie od nas zestawienie trailerów, które trafiły do sieci. Wszystko po to, byście byli na bieżąco!

Die Hart

Nowa produkcji Quibi to nie serial, a coś co platforma określa jako film w rozdziałach. Zobaczymy w nim jak Kevin Hart wciela się w samego siebie, jednak w fikcyjnej wersji. Zmęczony ciągłym graniem w komediach otrzymuje możliwość zagrania w blockbusterze akcji. Jednak żeby móc podjąć tę rolę musi odbyć szkolenie w szkole dla gwiazd kina akcji. Za naukę odpowie pewien szaleniec, w którego wciela się John Travolta.

Pierwszy rozdział zadebiutuje 20 lipca, a kolejne części będą pojawiały się codziennie.

Rozłąka

Netflix po raz kolejny sięga gwiazd, tym razem z serialem Rozłąka, w którym w roli głównej pojawi się Hilary Swank. Dziś platforma pokazała pierwszy teaser, a wraz z nim udostępniono również oficjalny opis produkcji.

W niedalekiej przyszłości na Marsa wyrusza pierwszy załogowy statek kosmiczny. W tej przełomowej misji udział bierze ekipa złożona z najlepszych astronautów z całego świata, w tym ze Stanów Zjednoczonych, Rosji, Chin, Indii i Wielkiej Brytanii. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, opuszczą oni swoich bliskich i planetę, którą nazywają domem, na trzy lata, aby dążyć do realizacji najważniejszego celu dla całej ludzkości. Ten niełatwy czas wystawi na próbę ich relacje z ludźmi na Ziemi i w kosmosie. W ich kierunku będą zwrócone oczy całego świata.

Więcej informacji, w tym zdjęcia, znajdziecie tutaj.

Premiera – 4 września.

Love on the Spectrum 

Love on the Spectrum  to serial dokumentalny pokazujący życie miłosne autystycznych nastolatków. Twórcy pokażą widzom, jak wielkim wyzwaniem jest dla takich nastolatków szukanie miłości.

Szukanie miłości to wyzwanie trudne dla każdego, ale dla autystycznych nastolatków nieprzewidywalny świat randek i romansów jest jeszcze większą zagadką.

Pierwszy sezon zadebiutuje 22 lipca.

The Claudia Kishi Club

Jedną z nowości na platformie Netflix jest serial Klub Opiekunek, bazujący na książce pod tym samym tytułem. Nowa wersja porusza bardzo wiele nastoletnich problemów i jest bardzo ważnym serialem dla młodych widzów. The Claudia Kishi Club to krótkometrażowy dokument stworzony przez amerykańskich twórców o azjatyckich korzeniach. W swoim filmie oddają oni hołd kultowej postaci z Klubu Opiekunek, która położyła kres licznym stereotypom.

Premiera już 10 lipca.

Czytaj też: Oto kilka seriali, które dostaną kolejne sezony

Street Food: Latin America

A to propozycja dla fanów gotowania i szukających nowych pomysłów na urozmaicenie swojej kuchni. To również sposób na poznanie nowych kultur, bo w tym barwnym serialu dokumentalnym szefowie kuchni z Ameryki Łacińskiej opowiadają swoje historie i doprawiają pyszne dania tradycją i innowacją.

Stockton On My Mind

Stockton On My Mind to pełen nadziei i piękny obraz tego, jak Michael Tubbs, najmłodszy i pierwszy afroamerykański burmistrz Stockton w Kalifornii przekształcił społeczność dzięki swojej miłości i wyobraźni.

Premiera już 28 lipca na HBO

Sandman

Tym razem to zwiastun wyjątkowego słuchowiska na podstawie serii komiksów Sandman od Neila Gaimana. Swoich głosów użyczyło wiele gwiazd z całego świata z Jamesem McAvoyem na czele. Oto reszta obsady: Riz Ahmed, Justin Vivian Bond, Arthur Darvill, Kat Dennings, Taron Egerton, William Hope, Josie Lawrence, Miriam Margolyes, Samantha Morton, Bebe Neuwirth, Andy Serkis i Michael Sheen.

Pierwsza część zadebiutuje 15 lipca.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News