Zwiastun codzienny – [7.08.2020]

Zwiastun codzienny - [7.08.2020]

Zwiastuny filmów i seriali są bardzo ciekawe, ale często potrafią nam umknąć w ciągu dnia. Dlatego codziennie dostaniecie od nas zestawienie trailerów, które trafiły do sieci. Wszystko po to, byście byli na bieżąco!

The Third Day

The Third Day miało zadebiutować na HBO 11 maja, jednak premierę przesunięto na jesień z powodu pandemii koronawirusa i braku możliwości kręcenia innych seriali. Pierwszy odcinek będziemy mogli obejrzeć 14 września.

Przypomnijmy, że The Third Day opowiada o Samie, który trafia na tajemniczą wyspę u wybrzeży Wielkiej Brytanii. Mieszkańcy tego miejsca są odizolowani od świata, kultywują dziwne rytuały i zasady. Pod ich wpływem Sam zaczyna tracić nad sobą kontrolę i dopadają go traumatyczne wspomnienia, a fantazje mieszają się z rzeczywistością.

Czytaj też: Zwiastun codzienny – [4.08.2020]

Black Adam

Nie, nie jest to jeszcze zwiastun filmu, ale głównie zapowiedź wydarzenia DC FanDome. Materiał pokazuje nam Dwayne’a Johnsona bez superbohaterskiego stroju, więc to raczej takie drażnienie się z fanami. Być może 22 sierpnia dowiemy się o projekcie więcej, jednak nie spodziewajcie się trailera, bo aktor z powodu pandemii jeszcze nie wszedł na plan. Mamy jednak nadzieję, że twórcy pokażą nam zdjęcia w kostiumie albo grafiki koncepcyjne i zdradzą kolejne szczegóły dotyczące obsady i bohaterów, jacy pojawią się w produkcji.

Aggretsuko – sezon 3.

Netflix zaprezentował dziś zwiastun promujący 3. sezon anime Aggretsuko. Trzecia odsłona zadebiutuje 27 sierpnia na platformie. Nie wiemy jeszcze, ile odcinków dostaniemy.

Ruda panda o imieniu Retsuko nienawidzi swojej pracy w biurze. Wieczorami walczy z tłumioną złością, dając upust emocjom na deathmetalowym karaoke.
W trzecim sezonie wściekłość Retsuko wzrośnie jeszcze bardziej, bo zmuszony jest dorabiać z podziemną grupą, by móc spłacić swoje długi.

Trollhunters: Rise of the Titans

Trollhunters: Rise of the Titans to kolejna część animowanego uniwersum od Guillermo del Toro. Do tej pory dostaliśmy trzy seriale z uniwersum Arkadii, zaś w przysżłym roku czeka nas jeszcze film. Zapowiedź ujawnia, że zobaczymy w nim znanych z seriali bohaterów, jednak szczegółów fabuły jeszcze nie ujawniono.

Robin’s Wish

Vertical Entertainment wydało zwiastun filmu dokumentalnego Robin’s Wish , który opisuje ostatnie dni Williamsa i jego walkę z chorobą zwana demencją z ciałami Lewy’ego. Walka Williamsa ze śmiercionośnym zaburzeniem neurodegeneracyjnym jest pokazana w oszałamiających szczegółach przez obiektyw dziennikarski, który rzuca zupełnie nowe światło na tragedię, piękno i siłę stojącą za umysłem jednego z największych artystów wszechczasów.

https://youtu.be/cT7fqJbvE4M

Small Axe: Mangrove

Mangrove to nowy film od Steve’a McQueena. Projekt będzie częścią serii Small Axe, na którą złoży się finalnie pięć filmów. Mangrove jest oparty na prawdziwej historii 150 protestujących, którzy maszerowali na lokalne komisariaty, aby zaprotestować przeciwko policyjnemu nękaniu w ich społecznościach. Film opowiada historię aktywistów, którzy starli się z londyńską policją podczas marszu protestu w 1970 roku i procesu, który po nim nastąpił.

Film obejrzymy na Amazon Prime Video, jednak dokładna data premiery nie została jeszcze podana.

Judas and the Black Messiah

„Możesz zabić bojownika o wolność, ale nie możesz zabić wolności” – deklaruje Daniel Kaluuya w dramatycznym zwiastunie nowego filmu o życiu przywódcy Czarnych Panter, Freda Hamptona. Biograficzny dramat Judas and the Black Messiah opowie historię Hamptona, aktywisty, który zginął w skoordynowanym nalocie przeprowadzonym przez FBI i policję w Chicago w 1969 roku.

Premierę zapowiedziano na 2021 rok, a Warner Bros. deklaruje, że film zobaczymy w kinach.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News