WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Zwiastun Crawl: morderczy aligator atakuje

Zadziwiające jest to, że choć filmy o zabójczych zwierzętach pokroju piranii czy rekinów nie zdobywają zbyt wielkiego grona odbiorców nadal znajdzie się ktoś, kto to nakręci. Tym razem twórca filmu Wzgórza mają oczy oferuje nam horror z morderczym aligatorem, tornadem i powodzią. Zobaczcie zwiastun Crawl lub jak chce polski dystrybutor – Pełzającej śmierci.

Czytaj też: Nowe wideo z Detektywa Pikachu pokazuje zaskakującą umiejętność tytułowego bohatera

Paramount Pictures wydał pierwszy zwiastun Crawl. Film w reżyserii Alexandre’a Aja, który wcześniej dał nam Wzgórza mają oczy, Lustra, ale także Rogi i Pirania 3D.  Szczerze mówiąc materiał nie prezentuje się porywająco, a miejscami jest nawet zabawnie. Jednak z odpowiednim podejściem, a zwłaszcza jeśli się jest fanem gatunku, to można się na nim dobrze bawić. Film dostał budżet w wysokości 17 milionów dolarów, więc jest raczej pewne, że da radę na siebie zarobić. Porównując Pirania 3D z budżetem 24 milionów zarobił przeszło 80, więc jak na taką produkcję to całkiem przyzwoity wynik.

Polski tytuł filmu to Pełzająca śmierć, a oto oficjalny opis fabuły:

Gdy ogromny huragan uderza w małe miasteczko na Florydzie, Haley (Kaya Scodelario) nie zważa na rozkazy ewakuacji i postanawia odnaleźćzaginionego ojca (Barry Pepper). Dziewczyna odnajduje go ciężko rannego w ich rodzinnym domu, w którym oboje zostają uwięzieni przez szybko podnoszący się poziom wody. Z czasem Haley i jej ojciec odkrywają,  że powódź jest ich najmniejszym problemem.

Dodatkowo wydano również oficjalny plakat filmu.

Zwiastun Crawl: morderczy aligator atakuje

Crawl/Pełzającą śmierć wejdzie do kin 12 maja, nie ma jednak jeszcze informacji czy w tym czasie będzie również polska premiera.

Czytaj też: Deadpool kontra Detektyw Pikachu – kto wygrałby starcie?

Źródło: comicbookmovie.com