WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Zwiastun Crysis Remastered wyciekł, ale nie zachwyca

Zwiastun Crysis Remastered wyciekł, ale nie zachwyca

Zwiastun Crysis Remastered jest dostępny w sieci na dzień przed oficjalnym ogłoszeniem. Skąd pochodzi wyciek?

Crytekowi nie udało się pokazać gry na oficjalnym zwiastunie na swoim kanale. Produkcja znowu twórcom wyciekła i już teraz możemy zobaczyć tytuł. Jest to jeden z kolejnych wycieków gry, o której dowiadujemy się nie z oficjalnych informacji.

Gra początkowo wyciekła na swojej własnej stronie, gdzie niezbyt dokładnie zabezpieczono informacje. Przy okazji, masa insiderów wskazywała na powstawanie tego typu tytułu. Wszyscy liczyliśmy na powrót olśniewającego grafiki i zarazem – szansę na czwartą odsłonę serii.

Czytaj też: Cyberpunk 2077 będzie jak GTA, ale nie będziecie tak grać

Gra wyciekła jednak ponownie. Gdzie? Tutaj okazuje sie, że niespodziankę zepsuł Microsoft ze swoim Microsoft Store. Gra jest bez problemów dostępna do obejrzenia pod tym linkiem. Czego się dowiadujemy? Premiera gry nastąpi 27 lipca 2020 roku. Crysis Remastered zajmie na dysku 7 GB. Twórcy zadbali o wsparcie technologii HDR, a tytuł zadziała w 4K.

Dostępny jest również zwiastun Crysis Remastered choć tylko w wersji na 720p. Nie ukazuje on zatem pełni jakości oprawy graficznej, ale już teraz widać, że to raczej proste ulepszenia czekają na nas w grze niż ogromne zmiany. Z ciekawostek – nie ma wzmianki o Electronic Arts co oznacza, że grę wydaje Crytek. Firma może mieć zatem prawa do tej marki i daje to nadzieję na kontynuacje przy ewentualnej, dobrej sprzedaży kolejnych odnowionych części gry.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News