WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Zwiastun filmu Tom i Jerry to dziwna mieszanka live-action i animacji

Zwiastun filmu Tom i Jerry to dziwna mieszanka live-action i animacji

Warner Bros. zaprezentował wreszcie zwiastun filmu Tom i Jerry. I szczerze mówiąc, jest to dziwne! Mieszanka live-action i animacji zapowiada zwariowaną przygodę z ukochanymi bohaterami z dzieciństwa.

Zobaczcie zwiastun filmu Tom i Jerry

Chyba każdy z nas kojarzy kultową kreskówkę Tom i Jerry opowiadającą o tytułowym kocie Tomie i myszy Jerrym, którzy wiecznie ze sobą walczą. A właściwie przez większość odcinków obserwujemy nieudolne próby schwytania myszy. Nie inaczej będzie w filmie Warner Bros. choć nie będziemy już mieli do czynienia z kreskówką, a połączeniem animacji i produkcji live-action.

Film pokaże nam bohaterów w wielkim mieście, których kłótnia wywróci do góry nogami ekskluzywny hotel. A tam, niedawno zatrudniona Chloe Grace Moretz będzie musiała za wszelką cenę powstrzymać Jerry’ego, by jego psikusy nie zniszczyły nadchodzącego, bardzo ważnego wydarzenia. Tom i Jerry zabiorą nad do zwariowanego świata w którym obok prawdziwych ludzi żyją postacie z kreskówek.

Czytaj też: Wszystkie filmy o Bondzie obejrzymy już niedługo na HBO GO!
Czytaj też: Recenzja serialu The Mandalorian – sezon 2, odcinek 3
Czytaj też: Recenzja serialu Miłość i Anarchia – sezon 1

Oprócz Chloe Grace Moretz na ekranie pojawi się: Michael Peña, Rob Delaney, Ken Jeong i Colin Jost, a za reżyserię odpowiada Tim Story.

Premierę zapowiedziano na przyszły rok.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News