Reklama

Zwiastun modelu Volkswagen T7 nowej generacji

Zwiastun modelu Volkswagen T7, Volkswagen T7 nowej generacji

Po raz kolejny Volkswagen Samochody Dostawcze ujawnił coś wyjątkowego, bo zwiastun modelu Volkswagen T7 nowej generacji w postaci jednego zdjęcia.

Co pokazuje zwiastun modelu Volkswagen T7?

Volkswagen T7 siódmej generacji jest przedstawiony tutaj w stylu Multivana z myślą o pasażerach, a sądząc po konstrukcji przedniej jego części, może to być wersja hybrydowa typu plug-in. Zdjęcie ujawnia, że w tym modelu pojawią się elementy z koncepcji Budd-e z 2016 roku, a ogólny kształt, choć tradycyjnie zauważalnie pudełkowaty, otrzyma więcej zaokrąglonych rogów.

Czytaj też: Nowe zdjęcia Volkswagena ID.5 sugerują rychłą premierę

Oczywiście zwiastun modelu Volkswagen T7 pokazuje charakterystyczny ostatnio dla marki pasek świetlny, który zadebiutował już w nowym Golfie, Arteonie, czy ID.4. Co ważne, siódma generacja tego dostawczaka może bazować na platformie MQB, co doprowadziłoby do wielu podobieństw mechanicznych z Golfem 8. generacji. Spodziewamy się jednak podstawy w postaci 2-litrowego diesla.

Czytaj też: Zwiastun Volkswagen Amarok 2022 pokazuje render pickupa w akcji

Volkswagen Samochody Dostawcze prawdopodobnie będzie sprzedawać model Volkswagen T7 z możliwością wyboru między napędem na przednie i wszystkie koła, ale wszystkie szczegóły poznamy dopiero w kolejnych miesiącach.