Zwiastun modelu Volkswagen T7 nowej generacji

Zwiastun modelu Volkswagen T7, Volkswagen T7 nowej generacji

Po raz kolejny Volkswagen Samochody Dostawcze ujawnił coś wyjątkowego, bo zwiastun modelu Volkswagen T7 nowej generacji w postaci jednego zdjęcia.

Co pokazuje zwiastun modelu Volkswagen T7?

Volkswagen T7 siódmej generacji jest przedstawiony tutaj w stylu Multivana z myślą o pasażerach, a sądząc po konstrukcji przedniej jego części, może to być wersja hybrydowa typu plug-in. Zdjęcie ujawnia, że w tym modelu pojawią się elementy z koncepcji Budd-e z 2016 roku, a ogólny kształt, choć tradycyjnie zauważalnie pudełkowaty, otrzyma więcej zaokrąglonych rogów.

Czytaj też: Nowe zdjęcia Volkswagena ID.5 sugerują rychłą premierę

Oczywiście zwiastun modelu Volkswagen T7 pokazuje charakterystyczny ostatnio dla marki pasek świetlny, który zadebiutował już w nowym Golfie, Arteonie, czy ID.4. Co ważne, siódma generacja tego dostawczaka może bazować na platformie MQB, co doprowadziłoby do wielu podobieństw mechanicznych z Golfem 8. generacji. Spodziewamy się jednak podstawy w postaci 2-litrowego diesla.

Czytaj też: Zwiastun Volkswagen Amarok 2022 pokazuje render pickupa w akcji

Volkswagen Samochody Dostawcze prawdopodobnie będzie sprzedawać model Volkswagen T7 z możliwością wyboru między napędem na przednie i wszystkie koła, ale wszystkie szczegóły poznamy dopiero w kolejnych miesiącach.