WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Zwiastun Project Resistance to nowy Resident Evil, na którego nie wiedzieliście, że czekacie

Zwiastun Project Resistance to nowy Resident Evil, na którego nie wiedzieliście, że czekacie

Zwiastun Project Resistance zaskakuje. Materiał wideo wygląda tak dobrze, że aż nie mogę się doczekać kolejnych informacji o grze.

Oficjalny kanał Resident Evil na YouTube udostępnił zwiastun zapowiadający nową odsłonę serii. Nie jest to Resident Evil 8, ani Resident Evil 3 Remake, o którym plotkowano. Zdaje się, że postawiono tym razem na rozgrywkę w stylu Left 4 Dead. Zanim zaczniemy kręcić nosami – zobaczcie zwiastun, bo jest naprawdę dobry.

Czytaj też: Deweloper Control cieszy się, że Remedy w końcu ma kobietę-bohaterkę

Project Resistance na materiale wideo wygląda na bycie ciekawym spin-offem, który wypełni lukę na rynku.

Zaskoczeni zakończeniem wideo? Jeśli gra będzie robiła nam takie niespodzianki podczas rozgrywki, a akcja utrzymywana będzie na takim samym poziomie, to będę chciał spróbować Project Resistance. Na razie możemy się tylko domyślać, co gra zaoferuje, ponieważ Capcom nie ujawnia żadnych dodatkowych informacji. Wszystkiego dowiemy się podczas nadchodzącego Tokyo Game Show.

Capcom ma dość spory kredyt zaufania po ostatnich hitach. Gdyby tego typu grę zapowiedziano bez wydawania wcześniej takich hitów jak Monster Hunter: World, Devil May Cry 5 czy dwóch części Resident Evil – gracze zapewne byliby wściekli. Teraz jednak raczej nagranie jest pozytywnie odbierane. Sukces World War Z i brak gier typu Left 4 Dead może sprawić, że Project Resistance będzie dużym hitem.

Czytaj też: Nie uwierzycie ilu graczy gra w Rainbow Six Siege

Źrodło: wccftech.com