Reklama
aplikuj.pl

Nowy zwiastun Sonic Frontiers jak wyczekiwany blockbuster

sonic frontiers

Deweloperzy Sonic Frontiers opublikowali nowy zwiastun gry. Twórcy postawili na efektowność i wideo ma szansę przekonać niezdecydowanych do zakupu produkcji.

Sonic Frontiers pełen akcji

Sonic Froniters otrzymało nowy zwiastun, który ewidentnie chce przekonać tych, którzy jeszcze wahają się, co do zakupu tej produkcji. Gra wychodzi na dzień przed God of War Ragnarok i choć celuje w inną grupę graczy, to jednak kultowa marka się nie poddaje i stara się zagarnąć, jak największą grupę odbiorców.

Czytaj też: God of War Rangarok gwoździem do trumny PS4?

W najnowszej obłędnie szybkiej przygodzie Sonica spotkają się… różne światy. Walcz z hordami potężnych wrogów, poznając zadziwiający świat pełen akcji, przygód i tajemnic. Wbiegnij na nowe wyżyny i poczuj dreszcz szybkiej gry platformowej z otwartymi poziomami, pędząc przez pięć wielkich wysp Starfall Islands. Skocz w wir przygody, opanuj moc Starożytnych i spróbuj powstrzymać nowych, tajemniczych wrogów. Odkryj nowy etap ewolucji gier z serii Sonic!

Sonic Frontiers początkowo niepokoiło mnie swoją jakością, ponieważ zdawało się, że gra wyglądać będzie jak dziesiątki fanowskich produkcji prezentowanych na YouTube w filmikach zwanych „Zobacz jak Sonic wyglądałby na Unreal Engine” (swoją drogą, nie cierpię tych nagrań). Na szczęście gra z każdym materiałem wyglądała coraz lepiej, aż ujawniono istnienie innych, pięknych światów.