WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Apokalipsa, dorastanie i zombie – zobaczcie zwiastun The Walking Dead: World Beyond

The Walking Dead: World Beyond to kolejny serial rozszerzający zombie uniwersum zapoczątkowane The Walking Dead. Stacja AMC pokazała nowy zwiastun spin-offu.

12 kwietnia stacja AMC rozpocznie emisję kolejnego spin-offu The Walking Dead. Będzie to opowieść zamknięta w dwóch sezonach liczących 20 odcinków. Według doniesień ma to zapoczątkować właśnie format, który potem będzie wykorzystywany w kolejnych serialach z zombie uniwersum.

Akcja serialu osadzona jest po wybuchu epidemii i skupia się na młodych ludziach, którzy muszą dorastać w świecie opanowywanym przez zombie. Bohaterowie będą musieli poradzić sobie z otaczającymi ich zagrożeniami i odnaleźć swoją drogę. Fabuła skupi się na czwórce nastolatków, Hope, Iris, Eltonie i Silasie, którzy wyruszają w niebezpieczną podróż, której celem jest odnalezienie ojca dziewczyn.

W Polsce The Walking Dead: World Beyond będziemy mogli oglądać na platformie Amazon Prime. W USA premiera serialu odbędzie się 12 kwietnia, więc my zobaczymy go najprawdopodobniej dzień później.