Reklama
aplikuj.pl

Najciekawsze zwiastuny z Future Games Show Spring Showcase 2022

Vampire The Masquarade: Swansong

Future Games Show Spring Showcase 2022 pozwoliło nam zapoznać się z nowymi zwiastunami nadchodzących gier. Oto najciekawsze pozycje z pokazu!

Co ciekawego z Future Games Show Spring Showcase 2022?

Kiedy spaliśmy, trwało Future Games Show Spring Showcase 2022. Jeśli zatem trafiliście na pełno nowych zwiastunów, ale jeszcze ich nie przeglądaliście – prezentujemy najciekawsze pozycje z pokazu!

Zacznijmy od polskiego Forever Skies, które wygląda, jak Subnautica w chmurach. W grze przyjdzie nam rozbudowywać swój podniebny statek i eksplorować zniszczone wieżowce. Fanem survivalu nie jestem, ale setting gry idealnie trafia w jedno z moich marzeń o wirtualnych światach. Czekam!

Czytaj też: Cyberpunk 2077 popsuty na Steam Deck

Lego BrickTales! Nikt chyba się nie spodziewał przygodowej gry z Lego, wypełnionej przeróżnymi zagadkami logicznymi. Budowanie własnych konstrukcji, aby ukończyć poziom brzmi, jak świetna zabawa, ale do tytułu podchodzę z lekkim dystansem. Lego Builder’s Journey również mnie zachwycało na zwiastunie, a ostatecznie wynudziło mnie podczas samej rozgrywki i wymęczyło sterowaniem na smartfonach.

Czytaj też: Wyciekły darmowe gry w Epic Games Store. Armia orków nadciąga!

Co do Vampire The Masquarade: Swansong miałem obawy. Tytuł po ostatnim zwiastunie wyglądał, jak nie wiadomo co. Ciężko było określić, czy to RPG czy gra detektywistyczna, a może tytuł akcji? Teraz wiemy, że mówimy tutaj o RPG, ale nastawionym na rozwój trójki bohaterów w kontekście ich umiejętności detektywistycznych.

Mało Wam Lego? No to jeszcze rzućcie okiem na zwiastun LEGO Star Wars The Skywalker Saga. Premiera już niebawem!

Tak, Songs of Conquest to list miłosny do Heroes of Might and Magic. Lata temu śledziłem losy tej niezależnej produkcji, ale jakoś brakuje mi tutaj magii hirosków. A Wy co myślicie?

Team 17 wydaje gry. Dużo gier. Wydawca chciał to pokazać. No więc… oglądajcie!

Rocket League oraz… golf? Chyba na tym polega Turbo Golf Racing! Wygląda to tak dobrze, że aż chce się już grać! To chyba najlepsza zapowiedź Future Games Show Spring Showcase 2022.