Reklama
aplikuj.pl

Zwiastuny State of Play. To był jeden z lepszych pokazów!

state of play

Sony o północy z czwartku na piątek zaprezentowało nowe zwiastuny nadchodzących produkcji. Kiedy zaczyna się Resident Evil 4, a kończy Final Fantasy XVI, to wiadomo, że to był dobry pokaz!

Materiały promocyjne State of Play

Sony dało graczom w nocy masę emocji. To, co zobaczyliśmy trafiało w gusta przeróżnych fanów gier wideo. Były tytuły niezależne. Znalazły się horrory oraz gry VR. No i nie zabrakło akcji czy szczypty japońszczyzny. Oto co pokazano!

Pokaz rozpoczęto od Resident Evil 4, które zadebiutuje w 2023 roku. Tytuł ma oferować również zawartość dostępną w trybie PSVR 2.

Czytaj też: Lista gier nowego PlayStation Plus w Japonii jest inna! Jaka będzie u nas?

Fani Resident Evil, którzy wstrzymywali się z zaliczeniem Village, bo chcieli ukończyć tytuł w wirtualnej rzeczywistości w końcu się doczekali! Gra obsłuży PlayStation VR 2!

Fani gier VR również otrzymają kolejną część świetnego The Walking Dead: Saints & Sinners. Rozdział drugi gry pojawi się w 2022 na PSVR 1, a w 2023 roku a PSVR 2, co pozwala nam zakładać, że to w przyszłym roku VR od Sony będzie miał swoją premierę.

Kiedyś gra pośmiewisko, dziś gra z milionami fanów. No Man’s Sky otrzyma wsparcie dla PSVR 2, tak samo jak już oferuje dla PSVR 1.

Czytaj też: Wreckfest na Nintendo Switch wydawał się niemożliwy. Oto gameplay!

Horizon VR Call of the Mountain to kolejna przygoda w świecie Aloy, tym razem dostępna tylko na VR. W międzyczasie, Horizon Forbidden West otrzymało aktualizację.

Uznana przez krytyków gra z PlayStation, Marvel’s Spider-Man Remastered, trafi na PC!

Wciel się w zbłąkanego, pozbawionego rodziny kota i rozwiąż starożytną tajemnicę, by uciec z zapomnianego cybernetycznego miasta i znaleźć drogę do domu. Stray zadebiutuje na PS5 i PS4 jeszcze w lipcu 2022.

Zastanawiałem się, czy twórcy The Callisto Protocol nie obawiają się jakości gry, gdy przecież powstaje Dead Space Remake. Teraz wiemy, że to twócy DS muszą obawiać się The Callisto Protocol.

Rolki i strzelanie. Już 16 sierpnia na PS4 i PS5!

Eternights to połączenie symulatora randkowego i gry akcji, mieszające wątki miłosne z pełną adrenaliny walką w post-apokaliptycznym świecie. To brzmi tak dziwnie, że chyba chcę to sprawdzić.

Street Fighter 6 to gra osadzona w zupełnie nowym uniwersum, oferującym wysoce zaawansowany system walki i niepowtarzalne wrażenia z rozgrywki. Premiera już w 2023 roku.

TUNIC zadebiutuje na PS5 i PS4 już 27 września 2022 roku!

Komuś klimatycznego indyka? Season: A letter to the future trafi na PlayStation 4 i PlayStation 5.

„Rozbija nas, niszczy nas, by jej nieskalany aspekt mógł się objawić. Eikon.” Doczekaliśmy się! Final Fantasy XVI jest już podobno gotowe i teraz twórcy poświęcą rok na szlifowanie gry, by tytuł trafił do nas na lato 2023.