Reklama
aplikuj.pl

Zwiastuny z Super Bowl 2021 – Falcon i Zimowy Żołnierz, Szybcy i wściekli 9 i inne

Jak co roku, podczas rozgrywek o tytuł mistrza NFL dostajemy sporo zapowiedzi zbliżających się produkcji. Wszystkie zwiastuny z Super Bowl 2021 zebraliśmy dla Was w jednym miejscu.

Zwiastuny z Super Bowl 2021

Falcon i Zimowy Żołnierz

Kolejna zapowiedź zbliżającej się nowej serii od Marvel Studios dla Disney+. Serial zobaczymy jeszcze w tym roku.

Old

Nowy film od M. Night Shyamalana. Ma być to thriller, niepokojący i dziwny opowiadający o rodzinie, która wybiera się na „niewinną” wycieczkę na plażę. Jednak na miejscu nic nie jest takie niewinne, a bohaterowie gwałtownie zaczynają się starzeć. Premiera – 23 lipca.

Nobody

Bob Odenkirk, gwiazda „Better Call Saul” wciela się w rolę przykładnego ojca i męża, któremu w pewnym momencie ktoś naciska na odcisk. A to skutkuje falą przemocy w mocno czarnej komedii. Nobody zawita do kin 23 kwietnia.

Czytaj też: HBO GO luty 2021 – kalendarz premier
Czytaj też: Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera – czy film zobaczymy w Polsce?
Czytaj też: Sandman – Netflix przedstawił obsadę serialu

Szybcy i wściekli 9

Kolejna odsłona pełna akcji, samochodów i dobrze nam znanych bohaterów. Po opóźnieniu wywołanym pandemią F9 wejdzie na ekrany kin 29 maja 2021 roku.

Raya i ostatni smok

Disney po raz kolejny zabierze nas w fascynującą podróż do odległej, pięknej krainy, gdzie wraz z główną bohaterką poszukamy tytułowego ostatniego, legendarnego smoka. Polską premierę zaplanowano na 9 kwietnia.

Książę w Nowym Jorku 2

Prawie 33 lata po premierze pierwszego filmu Eddie Murphy powraca jako Książę w Nowym Jorku. Aktor ponownie wciela się w Akeema, który jest już królem swojego kraju. Kiedy dociera do niego wiadomość, że w USA ma syna postanawia znowu wyjechać do Nowego Jorku, by poznać swojego potomka. Premierę zaplanowano na 5 marca.

Clarice

Clarice to serialowy sequel Milczenia owiec. Główną bohaterką będzie fikcyjna agentka FBI Clarice Starling. Akcja serialu ma dziać się w 1993 roku, czyli po wydarzeniach z filmu. Premiera – 11 lutego.

Y: 1883

Prequel Yellowstone, który odkryje przed nami historię rodziny Duttonów. Poznamy historię ich podróży do Montany.