Dzień Disneya na Polsacie. Sprawdź kiedy i jakie filmy będzie można obejrzeć

Disney koronawirus, Disney wspomaga pracowników, koronawirus kryzys ekonomiczny, koronawirus branża filmowa

Po raz drugi Polsat organizuje tzw. Dzień Disneya. W Wielkanocny Poniedziałek od samego rana będą emitowane znane animowane i aktorskie produkcje dla całej rodziny. Sprawdź co i o której będzie można obejrzeć.

CZYTAJ TEŻ: CZYTAJ TEŻ: Erynie – Netflix i TVP łączą siły w ekranizacji książki Marka Krajewskiego

Tegoroczne święta Wielkanocne i związane z nimi dni wolne spędzimy zupełnie inaczej niż dotychczas. Większość z nas raczej nie spodziewa się tłumu gości, a nawet jeśli pogoda dopisze, to z powodu pandemii nie można zbytnio opuszczać domu. Dlatego wspólny czas przed telewizorem nie wydaje się takim złym pomysłem. A co może być lepszego niż rodzinne oglądanie filmów Disneya? Oczywiście wiem, że jest takich rzeczy sporo, ale seans też nie wydaje się złym pomysłem.

Już drugi raz Polsat organizuje tzw. Dzień Disneya. 13 kwietnia widzowie będą mogli obejrzeć znane produkcje studia, które spodobają się nie tylko najmłodszym. Z samego rana, bo już o 7:50 emitowana będzie animowana bajka pt. Dzwoneczek i bestia z Nibylandii. Potem spotkamy się z Roszpunką i będziemy towarzyszyć jej w szalonych przygodach w filmie Zaplątani, który zostanie uzupełniony krótkometrażową produkcją I żyli długo i zaplątani. Po południu przeniesiemy się do baśniowej krainy w aktorskim filmie Alicja w krainie Czarów i jego kontynuacji pt. Alicja po drugiej stronie lustra.  Dzień Disneya zakończy sequel uwielbianej animacji Iniemamocni.

Oto jak prezentuje się program Polsatu na Dzień Disneya 13 kwietnia:

  • 7:50 – Dzwoneczek i bestia z Nibylandii
  • 9:30 – Zaplątani
  • 10:35 – I żyli długo i zaplątani
  • 11:50 – Auta 3
  • 14:00 – Alicja w Krainie Czarów
  • 16:20 – Alicja po drugiej stronie lustra
  • 19:40 – Toy Story: Horror
  • 20:10 – Iniemamocni 2

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News