Reklama
aplikuj.pl

1BR – zobacz zwiastun horroru, w którym koszmar miesza się z rzeczywistością

1BR, zwiastun 1BR, Dark Sky Films, Nicole Brydon Bloom, 1BR plakat, 1BR premiera

W sieci pojawił się zwiastun filmu 1BR z Nicole Brydon Bloom w roli głównej. W tym horrorze koszmar miesza się z rzeczywistością, a idealni sąsiedzi nie istnieją.

Dark Sky film zaprezentował oficjalny zwiastun niezależnego horroru 1BR. Produkcja zadebiutowała w ubiegłym roku na wielu festiwalach, jednak dopiero teraz doczekała się pełnoprawnego zwiastuna. Za scenariusz i reżyserię odpowiada debiutujący David Marmora, który wcześniej zajmował się tylko krótkimi formatami.

CZYTAJ TEŻ: Fascynujące zdjęcia zza kulis filmu Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie

Fabuła skupia się na bohaterce imieniem Sarah, która stara się uciec od bolesnej przeszłości. Postanawia zacząć od nowa w Los Angeles, gdzie wprowadza się do mieszkania z idealnymi, na pozór, sąsiadami. Wkrótce jednak okazuje się, że pierwsze wrażenie było mylne, a bezsenność, dziwne dźwięki i listy z groźbami zmieniają jej życie w koszmar. Sarah musi zmierzyć się z przeszłością i przerażającymi wydarzeniami, które dopiero nastąpią.

Zobaczcie zwiastun 1BR

Pojawił się również plakat horroru

Trzeba przyznać, że 1BR prezentuje się naprawdę ciekawie, choć raczej nie zobaczymy tego horroru w naszych kinach. Według informacji, Dark Sky Film zamierza wypuścić film tylko w wybranych amerykańskich kinach, ale jest też zapowiedź, że 1BR trafi na którąś z platform. Nie wiadomo jeszcze na którą.

CZYTAJ TEŻ: Premierowy odcinek 3. sezonu Westworld – znamy wyniki oglądalności

W roli głównej zobaczymy Nicole Brydon Bloom. Prócz niej w obsadzie znaleźli się: Giles Matthey , Taylor Nichols , Alan Blumenfeld , Celeste Sully , Susan Davis , Clayton Hoff oraz Earnestine Phillips.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News