Reklama

365 dni zadebiutuje na Netfliksie. Kiedy premiera?

365 dni Netflix, 365 dni gdzie obejrzeć, 365 dni Blanka Lipińska film, 365 dni fabuła

Film 365 dni w lutym wszedł do polskich kin wywołując spore kontrowersje, głównie z powodu relacji głównych bohaterów. Jeśli nie zdążyliście pójść do kina, to już jutro będziecie mogli obejrzeć 365 dni na Netfliksie.

365 dni to filmowa adaptacja książki Blanki Lipińskiej pod tym samym tytułem. Debiutując w lutym film przyciągnął do kin bardzo wielu Polaków, a teraz nie tylko nasi rodacy będą mieli tę, moim zdaniem wątpliwą, przyjemność, by zobaczyć 365 dni. Produkcja trafi bowiem na Netfliksa i to szybciej niż mogliśmy przypuszczać.

Według statystyk 365 dni obejrzało w kinach 1,5 miliona widzów. Ciekawi jesteśmy, ile zobaczy go na Netfliksie. Premierę zapowiedziano na 1 kwietnia. Choć cały czas mamy nadzieję, że to jednak żarcik…

Test przed jutrem. Wskaż, które z poniższych zdań wypowiedzianych 1 kwietnia będzie żartem, a które prawdą:1. Ej,…

Posted by Netflix on Tuesday, March 31, 2020

Jak możemy przeczytać w oficjalnym opisie filmu:

Massimo Torricelli to młody, przystojny i niebezpieczny szef sycylijskiej rodziny mafijnej. Po zamachu, w którym ginie jego ojciec, jest zmuszony przejąć rządy. Laura Biel jest dyrektorką sprzedaży w luksusowym hotelu. Odnosi sukcesy zawodowe, ale w życiu prywatnym brakuje jej namiętności. Podejmuje ostatnią próbę ratowania związku. Razem z partnerem i przyjaciółmi leci na Sycylię. Laura nie spodziewa się, że na jej drodze stanie Massimo – najniebezpieczniejszy mężczyzna na wyspie, który porwie ją, uwięzi i da 365 dni na… pokochanie go. Film powstaje na podstawie bestsellerowej powieści Blanki Lipińskiej.

CZYTAJ TEŻ: Disney – rządzący studiem redukują pensje, by wesprzeć pracowników

W rolach głównych w filmie zobaczymy Annę-Marię Sieklucką i Michele’a Morrone’a. Dodatkowo na ekranie pojawią się: Magdalena Lamparska, Grażyna Szapołowska, Natasza Urbańska i Tomasz Stockinger.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News

Zdjęcie główne: NEXT FILM/ materiały prasowe