Reklama

Obsada sequela Cichego miejsca powiększa się

Obsada sequela Cichego miejsca powiększa się o czarny charakter z trylogii Mrocznego Rycerza

Ciche miejsce to zeszłoroczny horror, który został bardzo dobrze przyjęty nie tylko przez krytyków, ale również widzów. Nic dziwnego, że Paramount zapowiedział już kontynuację, której produkcja ma rozpocząć się latem tego roku. Według najnowszych doniesień obsada sequela Cichego miejsca powiększa się o kolejnego aktora.

Czytaj też: Do sieci wyciekł plakat IX Epizodu Gwiezdnych Wojen

Cillian Murphy wcielił się w Dr Jonathana Crane’a / Stracha na wróble w trylogii Mrocznego Rycerza, od paru lat występuje również w jednej z głównych ról w serialu Peaky Blinders. Jak donosi The Hollywood Reporter aktor jest teraz w trakcie rozmów na temat roli w sequelu Cichego miejsca, które Paramount ma zamiar zacząć kręcić już tego lata. Według dostępnych nam informacji miałby zagrać człowieka o niejasnych intencjach, który pewnego dnia dołącza do walczącej o przetrwanie rodziny.

W Cichych miejscach 2 ponownie wystąpi Emily Blunt,  Millicent Simmonds i Noah Jupe. Za scenariusz i reżyserię odpowiada John Krasinski. Na razie niewiele wiadomo o samej fabule sequela. Przypomnijmy, że pierwsza część opowiadała o rodzinie, która by przetrwać w postapokaliptycznym świecie musi zachować całkowite milczenie. Ze względu na zamieszkujące Ziemię potwory obdarzone słuchem absolutnym wszystko muszą robić w ciszy, a każdy, nawet najmniejszy dźwięk może oznaczać śmierć.

Premierę Cichego miejsca 2 zapowiedziano na 15 maja 2020 roku.

Czytaj też: Czy Marvel znów wprowadza fanów w błąd?

Źródło: comicbookmovie.com