Reklama
aplikuj.pl

Oppo A16 – rendery zdradzają szczegóły konstrukcji

Oppo A16 - rendery zdradzają szczegóły konstrukcji

Bezpośredni następca modelu A15, czyli Oppo A16, ma już przed nami coraz mniej tajemnic. Sprawdźmy, co już wiemy na jego temat.

Oppo A16 – rendery i specyfikacja

Znany leakster, Evan Blass, zdradził najnowsze szczegóły dotyczące modelu Oppo A16. Ujawnione przez niego rendery zdradzają konstrukcję smartfona. Widzimy, że będzie on dostępny w kolorze czarnym, beżowym, srebrnym i niebieskim. Aparat do selfie umieszczony zostanie we wcięciu w kształcie litery „v”, a trzy aparaty z tyłu na prostokątnej wyspie. Na lewej krawędzi Oppo umieścił przyciski głośności, zaś na lewej – przycisk zasilania z wbudowanym czytnikiem linii papilarnych.

Czytaj też: Nokia XR20 może zadebiutować już niedługo

Oppo A16 pojawił się też w bazie Geekbench, więc wiemy, że napędzi go procesor Helio G35, zaś bateria ma mieć pojemność 5000 mAh. Potwierdzają to też udostępnione rendery. Geekbench zdradził także, że procesor będzie wspierany przez 4 GB pamięci RAM. Działać będzie na systemie operacyjnym Android 11 z nakładką Color OS. Wcześniej, dzięki znalezieniu tego modelu w bazie FCC, dowiedzieliśmy się także, że bateria będzie obsługiwać ładowanie 10 W, więc na naładowanie smartfona do pełna będzie trzeba trochę zaczekać.

Czytaj też: Huawei patentuje smartfon z aparatem do selfie pod ekranem

Spekuluje się, że premiera Oppo A16 może odbyć się jeszcze w tym miesiącu, a na niektórych rynkach może pojawić się jako OppoA37.