Reklama
aplikuj.pl

AORUS Gaming Box Gigabyte już z GeForce RTX 3080 Ti

AORUS Gaming Box Gigabyte, GeForce RTX 3080 Ti, AORUS Gaming Box

Gigabyte dumnie ogłosił, że jego oferta AORUS Gaming Box powiększyła się o jedną z najwydajniejszych, jak na ten moment kart graficznych w postaci modelu GeForce RTX 3080 Ti. Cena i dostępność, to na ten moment tajemnica, ale wiemy o nim tak naprawdę wszystko.

AORUS Gaming Box to swoją drogą fascynujący sprzęt, bo tak jak dyski doczekały się zewnętrznych odpowiedników, tak też postąpiono z kartami graficznymi. Nie są to może zbyt często spotykane sprzęty, ale istnieją, a sprzęt Gigabyte jest tego świetnym przykładem. Oferta AORUS Gaming Box producenta poszerzyła się właśnie o wersję (kod GV-N308TIXEB-12GD) z preinstalowanym modelem GeForce RTX 3080 Ti. Ten plasuje się idealnie między tym samym sprzętem, ale z RTX 3090 oraz RTX 3080 (teraz już w wersji LHR).

Czytaj też: Unikalne karty graficzne GeForce RTX 3080, których nie kupicie

GeForce RTX 3080 Ti AORUS Gaming Box

Tak jak bliźniacze produkty AORUS Gaming Box z RTX 3080 Ti (zegary podstawowe z boost na poziomie 1665 MHz) oferuje to samo połączenie pod kątem chłodzenia i łączności. Jako „karta w specjalnej obudowie”, oferuje specjalne filtry kurzu i rozbudowany zestaw złączy, które obejmują port Ethernet, dwa USB, trzy DisplayPort 1.4, dwa HDMI 2.1 oraz złącze Thunderbolt 3 (z dostępnym protokołem USB PD).

Czytaj też: Apple zainspirowało Qualcomm. Firma chce wbić się w segment desktopów

AORUS Gaming Box chłodzi skrywaną wewnątrz kartę chłodzeniem wodnym z 240 mm radiatorem, której ciepło rozpraszają dwa 120 mm wentylatory z podwójnymi łożyskami. Blok wodny znajduje się bezpośrednio na dużej miedzianej podstawie dla GPU, VRAM i MOSFET-ów.