Reklama
aplikuj.pl

Składaki Samsunga w TENAA. Kluczowa specyfikacja potwierdzona

Tym razem zarówno Galaxy Z Fold3, jak i Flip3, czyli nadchodzące składaki Samsunga, pojawiły się w TENAA. Tylko pierwszy model doczekał się wycieku specyfikacji, ale w obu przypadkach oznacza to, że smartfony zyskały już ważną certyfikację na rynek Chiński.

Składaki Samsunga w TENAA. Co nowego wiemy o Galaxy Z Fold3?

Samsung ma zaprezentować 11 sierpnia swoje dwa składane smartfony, a dokładnie Galaxy Z Fold3 oraz Galaxy Z Flip3. Mogliśmy o nich słyszeć już od dłuższego czasu, dzięki czemu wiemy już na ich temat prawie wszystko, ale to nie oznacza, że nie chcemy jeszcze i jeszcze więcej. Tym razem dzięki TENAA dostaliśmy potwierdzenie dotyczące kluczowych informacji związanych ze specyfikacją Galaxy Z Fold3 o nazwie modelu SM-F9260.

Czytaj też: Apple zainspirowało Qualcomm. Firma chce wbić się w segment desktopów

wygląd Galaxy Z Fold3, Samsung Galaxy Z Fold3, Galaxy Z Fold3, Z Fold3, specyfikacja Galaxy Z Fold3, rendery Galaxy Z Fold3

Certyfikat ujawnia nam, że Galaxy Z Fold3 po rozłożeniu będzie cieńszy niż jego poprzednik, ponieważ jego grubość wyniesie 6,4 mm (Galaxy Z Fold2 otrzymał grubość na poziomie 6,9 mm). Smartfon ma mieć ulepszony zawias, co przyczyni się do mniejszej luki między obiema częściami, a to oznacza również zmniejszenie jego grubości. Mało tego składak ten pokazał się w TENAA o wymiarach równych 128,1 x 158,2 x 6,4 mm.

Czytaj też: Oppo A16 – rendery zdradzają szczegóły konstrukcji

wygląd Galaxy Z Fold3, Samsung Galaxy Z Fold3, Galaxy Z Fold3, Z Fold3, specyfikacja Galaxy Z Fold3, rendery Galaxy Z Fold3

Na pokładzie Galaxy Z Fold3 znajdzie się także 6,2-calowy ekran, bateria o pojemności 4500 mAh oraz system operacyjny Android 11. Z kolei Geekbench zdradził nam ostatnio, że sercem smartfona będzie układ Snapdragon 888 współpracujący z 12 GB pamięci RAM. Jeśli jednak nadal Wam mało, to plotki informują nas jeszcze, że ta nowość otrzyma potrójną konfigurację aparatów na pleckach o rozdzielczości 12 Mpx, z czego jeden z nich, czyli ultraszerokokątny zaoferuje specjalny autofokus w formie PDA. Przecieki mówią także o jego wewnętrznym, ukrytym pod ekranem 16-Mpx aparacie.