Reklama
aplikuj.pl

Samsung Power Audio, czyli nowa rodzina głośników firmy

Samsung Power Audio, MX-T70, MX-T50, Power Audio

Samsung ujawnił dziś swój najnowszy produkt w ofercie w postaci głośników. Mowa o rodzinie Power Audio, która zadebiutowała z dwoma modelami – mocniejszym MX-T70 oraz słabszym MX-T50.

Samsung Power Audio. Oto MX-T70 i MX-T50

Głośniki z linii Samsung Power Audio próbują nas przekonać, że system nagłośnienia nie musi być nudny, dzięki trybowi karaoke (z dwoma lub jednym mikrofonem zależnie od modelu), podświetleniu LED, wielokanałowej łączności Bluetooth i wsparciu aplikacji Samsung Sound Tower. Trzy grosze dorzuca do tego funkcja Odtwarzania Grupowego, która umożliwia połączenie się z aż 10 urządzeniami, tworząc przenośny system nagłośnienia.

Czytaj też: Składaki Samsunga w TENAA. Kluczowa specyfikacja potwierdzona

Mocniejszy model, czyli MX-T70 jest wyposażony w głośniki o łącznej mocy 1500 W, a dzięki 10-calowemu Głośnikowi Niskotonowemu, jego brzmienie ma nasycać mocny bas. Słabszym członkiem rodziny Power Audio jest MX-T50 o łącznej mocy 500 W, który tak jak MX-T70 oferuje Dwukierunkowy Dźwięk oraz funkcję Wzmocnienia Basów.

Czytaj też: Wykorzystaj karton po telewizorze i wygraj Samsung The Frame

Głośniki z rodziny Samsung Power Audio możemy połączyć przewodowo lub bezprzewodowo przez Bluetooth z telewizorem oraz urządzeniem mobilnym. Ponadto górna część ich obudowy Power Audio jest zupełnie odporna na zachlapania.