Reklama
aplikuj.pl

TAG Heuer pokazał smartwatch Super Mario. Limitowany i wyjątkowy

smartwatch Super Mario, TAG HeuerSuper Mario, cena smartwatcha Super Mario, specyfikacja smartwatcha Super Mario, limitowany smartwatcha Super Mario, smartatch smartwatch Super Mario

Kultowe It’s me, Mario! bawiło nas kiedyś i bawi nadal, a tam, gdzie jest zabawa, jest też potencjał na zysk. Nintendo doskonale o tym wie, dlatego razem we współpracy ze szwajcarskim gigantem w świecie zegarków, czyli TAG Heuer, stworzyło limitowany smartwatch Super Mario.

Smartwatch Super Mario od TAG Heuer

Szwajcarski producent luksusowych zegarków TAG Heuer wrzuci 15 lipca na rynek limitowany smartwatch Super Mario. Jeśli chcielibyście go dorwać, to niestety może okazać się to trudne, ponieważ tylko 2000 sztuk zostanie sprzedanych na całym świecie. Jego cena jest z kolei dosyć wysoka… bo smartwatch Super Mario względem oryginału jest droższy o 350 dolarów, co oznacza, że jego cena wynosi dokładnie 2150 dolarów (około 8340 złotych).

Czytaj też: Samsung Power Audio, czyli nowa rodzina głośników firmy

Na tarczy smartwatcha znalazły się kultowe dla uniwersum Mario elementy pokroju zielonej rury na szóstej godzinie, flagi na dwunastej, jak również równie łatwo rozpoznawalnego grzybka i gwiazdki na kolejno 3. i 9. godzinie. Te symbole nie są tylko ozdóbką, bo wraz z postępem Waszych codziennych celów (kroków, czy spalonych kalorii) będą informować Was o tym stosowną animacją.

Pasek Super Mario jest wykonany z czarnej skóry połączonej z podstawą w formie czerwonej gumy, ale w zestawie otrzymamy również bardziej sportową wersję wykonaną w całości z czerwonej gumy. Boczna część smartwatcha jest wykończona na szczotkowany metal, a na samym spodzie smartwatcha znajdziemy jeszcze wygrawerowany napis Super Mario Limited Edition. Powyżej możecie zobaczyć specjalne tarcze związane z motywem Mario.

Czytaj też: Sony SRS-NB10 jako idealne głośniki do pracy zdalnej w formie opaski na szyję

Ta limitowana nowość jest oparta na smartwatchu TAG Heuer Connected, więc otrzymała ona takie same funkcje. Dlatego też Super Mario oferuje system Wear OS, stalową i wodoodporną obudowę do 50 metrów głębokości, pokryty szafirowym szkłem ekran OLED o przekątnej 1,93 cala (454 x 454 pikseli), GPS/GLONASS/BeiDou, łączność Wi-Fi i i Bluetooth 4.1 oraz usługę Google Pay.