Reklama
aplikuj.pl

Specyfikacja Samsung Galaxy M22 wyciekła razem z renderami

Specyfikacja Samsung Galaxy M22, rendery Galaxy M22, wyciek Galaxy M22, cena Galaxy M22, Galaxy M22, Samsung Galaxy M22

Na DealNTech znajdziemy informacje o jednym z nadchodzących modeli Samsunga, który zmierza na europejskie rynki jako średniak. Wyciekła dziś nie tylko specyfikacja Samsung Galaxy M22, ale też jego szczegółowe rendery.

Specyfikacja Samsung Galaxy M22. To teoretycznie Galaxy A22 4G

Ujawnione rendery Galaxy M22 niczym nas nie zaskoczą, ponieważ podobny design mogliśmy zobaczyć już w modelu Galaxy A22 i Galaxy F22. Widzimy, że jego tylna obudowa jest prążkowana oraz wykończona zależnie od wyboru na czarny, niebieski oraz biały kolor. Na pleckach znajdzie się jeszcze główny aparat 48 Mpx, ultraszerokokątny 8 Mpx oraz czujnik głębi i ten do zdjęć makro o rozdzielczości 2 Mpx w formie kwadratowej wysepki.

Czytaj też: Rozmiary i bateria Galaxy Z Flip3 Samsunga w TENAA

Czytaj też: Samsung Power Audio, czyli nowa rodzina głośników firmy

DealNTech wskazuje, że Galaxy M22 zasili układ MediaTek Helio G80 współpracujący z 4 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć do 1 TB za pomocą karty microSD. Co ciekawe, wcześniej słyszeliśmy, że model ten zaoferuje baterię o pojemności 6000 mAh, natomiast teraz źródło informuje nas o 5000 mAh z obsługą ładowania o mocy 25 W. Niemniej jednak to tylko przecieki, dlatego powinniśmy patrzeć na nie z przymrużeniem oka.

Czytaj też: Ekran Nord 2 5G OnePlusa oficjalnie. Na co będziemy patrzeć?

Galaxy M22 będzie wyposażony w 6,4-calowy wyświetlacz Super AMOLED o rozdzielczości HD+ z częstotliwością odświeżania 90 Hz oraz przedni aparat o rozdzielczości 13 Mpx, który zostanie umieszczony w wycięciu w kształcie kropli. Ponadto ostatnio europejski sprzedawca ujawnił niespodziewanie jego cenę, która wyniesie 240 euro (około 1100 złotych).