Reklama
aplikuj.pl

Nowa wersja Amazfit GTR 2 nadchodzi. Przyniesie łączność LTE

Nowa wersja Amazfit GTR 2, Amazfit GTR 2 LTE, cena Amazfit GTR 2 LTE, GTR 2 LTE, specyfikacja Amazfit GTR 2 LTE

Dziś ogłoszono, że jeszcze w tym roku na rynek wpadnie Amazfit GTR 2 LTE, czyli specjalna wersja Amazfit GTR 2, wprowadzająca na pokład łączność komórkową. Czy to jednak jedyne, co zmieniła firma?

Nowa wersja Amazfit GTR 2 pojawi się z łącznością LTE

Została właśnie ogłoszona nowa wersja Amazfit GTR 2 z łącznością LTE, która dotrze do Europy w trzecim kwartale za 249 euro (około 1140 złotych). To, co wyróżnia Amazfit GTR 2 LTE od podstawowej wersji, to wsparcie dla eSIM umożliwiające nam nawiązywanie połączeń bez udziału smartfona, co czyni smartwatch zupełnie od niego niezależnym. Początkowo pojawi się on w Hiszpanii i Niemczech, ale producent ogłosił, że trafi także do innych krajów. Jeśli chodzi o specyfikację tego smartwatcha, to jest ona już prawie taka sama jak w GTR 2.

Czytaj też: TAG Heuer pokazał smartwatch Super Mario. Limitowany i wyjątkowy

Kupując Amazfit GTR 2 LTE otrzymasz okrągły 1,39-calowy ekran AMOLED o rozdzielczości 454×454 pikseli, którego jasność szczytowa sięga 450 nitów. Rożnicą względem dotychczasowej wersji jest mniejsza pojemność baterii, która wynosi 338 mAh i która pozwoli na kilka dni pracy.

Czytaj też: Samsung Power Audio, czyli nowa rodzina głośników firmy

Oprócz tego smartwatch monitoruje nasze zdrowie poprzez mierzenie nasycenia poziomu tlenu we krwi czy pulsu. Nie zabrakło również śledzenia jakości snu oraz aktywności fizycznej (mamy do wyboru ponad 90 trybów sportowych). Amazfit GTR 2 LTE oferuje też GPS i GLONASS, łączność Wi-Fi i Bluetooth 5.0, wodoodporność 5 ATM, a pod kątem fizycznym kopertę wykonaną z aluminium i paski z silikonu.