Reklama

Samsung ulepszył telewizor The Frame na 2021 rok

telewizor The Frame 2021, The Frame 2021, Samsung The Frame 2021, możliwości The Frame 2021, ulepszony telewizor The Frame 2021, The Frame 2021, Samsung The Frame 2021, możliwości The Frame 2021

Telewizory Samsung The Frame są już na rynku od pewnego czasu i w 2021 roku firma zdecydowała się je ulepszyć. Na rewolucje tych modeli, pełniących z jednej strony funkcję TV, a z drugiej wyświetlacza obrazów, czy zdjęć jednak nie liczcie. Telewizor The Frame 2021 sięgnął po więcej, bo 6 GB pamięci masowej na wyświetlane obrazy.

Ulepszony telewizor The Frame. Producent zapewnił mu 6 GB pamięci wewnętrznej

Dzięki zapewnieniu The Frame dostępu do 6 GB pamięci wewnętrznej producent obiecuje nam przestrzeń na przechowywanie około 1200 zdjęć. Dzięki trybowie Sztuka możemy wyświetlać obrazy w „niecodzienny sposób”, natomiast aby móc w ogóle je oglądać, należy przesłać je ze smartfona na telewizor za pomocą USB lub aplikacji Smart Things. Jeśli chcemy, by obrazy wypełniały cały ekran, zaleca się robienie zdjęć w poziomie i w rozdzielczości 3840 x 2160 pikseli.

Czytaj też: Samsung Power Audio, czyli nowa rodzina głośników firmy

Prezentacja zdjęć na The Frame będą zależeć również od nas, ponieważ producent zapewnił nam wybór różnych wzorów, opcji kolorystycznych czy filtrów. Ponadto możemy stworzyć własną kolekcję obrazów, które są wyświetlane tylko wtedy gdy przebywamy w pomieszczeniu – odpowiada za to specjalny czujnik. Telewizor oferuje także uchwyt, dzięki któremu zamontujemy go płasko przy samej ścianie, a także ustawimy według preferencji jego kąt nachylenia przy pomocy obrotowego wspornika.

Czytaj też: Sony SRS-NB10 jako idealne głośniki do pracy zdalnej w formie opaski na szyję

Wracając jednak do tego, co najważniejsze – The Frame, to ciągle ten sam TV, którego docenili klienci na całym świecie, łączący w sobie matryce QLED oraz procesor AI Quantum, zajmujący się skalowaniem rozdzielczości do 4K z użyciem SI.