Reklama

Premiera Amazfit PowerBuds Pro. Te słuchawki TWS zmierzą Wam tętno

Premiera Amazfit PowerBuds Pro, Amazfit PowerBuds Pro, PowerBuds Pro, specyfikacja PowerBuds Pro, cena PowerBuds Pro

Firmę Amazfit kojarzymy przede wszystkim ze smartwatchów oraz jej podejścia do śledzenia stanu naszego organizmu. Swoje aspiracje producent umieścił też w debiutujących właśnie słuchawkach TWS w postaci modelu Amazfit PowerBuds Pro.

Premiera Amazfit PowerBuds Pro. Co potrafią te słuchawki oprócz mierzenia tętna?

Umieszczony czujnik PPG w PowerBuds Pro pozwala nam zmierzyć własne tętno poprzez przytrzymanie palca na prawej słuchawce. Słuchawki są też w stanie przypominać nam o utrzymaniu dobrej postawy ciała, dzięki wbudowanemu akcelerometrowi, a nad wszystkim pieczę będzie stanowić aplikacja towarzysząca. Ich sparowanie z dowolnym urządzeniem z Androidem (5.0 lub nowszym) lub iOS (10.0 lub nowszym) odbywa się za pomocą włączenia Bluetooth, a sama strona producenta wspomina o wymogu kompatybilności z wersją 5.0 LE (Low Energy).

Czytaj też: Nowa wersja Amazfit GTR 2 nadchodzi. Przyniesie łączność LTE

Słuchawki monitorują również poziom głośności słuchanego przez nas dźwięku, dzięki czemu mogą sugerować nam jego zmniejszenie zgodnie ze standardami ochrony słuchu WHO. Amazfit PowerBuds Pro oferują też aktywną redukcję szumów (ANC) bazującą na systemie trzech mikrofonów, która jest w stanie blokować w czasie rzeczywistym hałasy z otoczenia o głośności do 40 dB.

Czytaj też: Samsung ulepszył telewizor The Frame na 2021 rok

Amazfit PowerBuds Pro chwalą się wodoodpornością klasy IP55 oraz wysoką żywotnością baterii, która ma pozwolić nam na 30 godzin odtwarzania wraz z dołączonym etui ładującym. Słuchawki są już dostępne w sprzedaży na oficjalnej stronie internetowej producenta za 150 dolarów (około 580 złotych).