Reklama
aplikuj.pl

Aparaty przednie Magic3 od Honora już bez tajemnic

aparaty przednie Magic3, Honor Magic3, Magic3, wygląd Honor Magic3, specyfikacja Honor Magic3

Dziś po raz pierwszy możemy podejrzeć to, jaką formę przyjmą aparaty przednie Magic3, czyli nadchodzącego podstawowego modelu flagowej serii Honora.

Aparaty przednie Magic3 potwierdzają wcześniejszy przeciek

Ostatnio pisaliśmy, że seria Honor Magic3, w której skład będzie wchodzić model podstawowy i wersja Pro, zostanie oficjalnie zaprezentowana 12 sierpnia. Dziś natomiast dzięki udostępnionemu krótkiemu wideo na Weibo, możemy zobaczyć jak prezentuje się przód Honor Magic3. Nie jest on jednak dla nas żadnym zaskoczeniem, ponieważ wygląda podobnie jak w smartfonie Huawei Mate 40 Pro.

Czytaj też: Specyfikacja Axon 30 5G od ZTE ujawniona w TENAA

Krótki filmik potwierdza, że Honor Magic3 zaoferuje podwójny aparat umieszczony w specjalnym owalnym wycięciu. Pomiędzy nimi najprawdopodobniej znajdzie się czujnik ToF 3D (do skanowania twarzy). Na prawej krawędzi smartfona będą mieścić się tradycyjnie przyciski do zmian głośności oraz przycisk on/off. Ponadto zostanie on wyposażony, zgodnie z wcześniejszym przeciekiem, w 6,76-calowy zakrzywiony (2.5D) wyświetlacz OLED o rozdzielczości 1334 x 2772 pikseli.

Czytaj też: Premiera Oppo A16. Tani smartfon z imponującą baterią już oficjalnie

Honor Magic3 ma być jednym z pierwszych smartfonów z układem Snapdragon 888 Plus. Ponadto obsłuży szybkie ładowanie o mocy 66 W, natomiast jeśli chodzi o jego cenę, to może ona wynieść około 4000 juanów ~2400 złotych.