Reklama
aplikuj.pl

WhatsApp rozwiązuje problem spóźnialskich

Do tej pory, jeśli nie zdążyło się odebrać połączenia, WhatsApp utrudniał dołączenie do rozmów grupowych. Na szczęście mamy dobrą wiadomość dla wszystkich spóźnialskich – teraz będzie można do dyskusji dołączyć w trakcie.

WhatsApp pozwoli dołączyć do trwających konferencji

Czasem jest tak, że nie zdążymy albo nie usłyszymy dźwięku przychodzącego połączenia w komunikatorze. Do tej pory nieodebrane połączenie uniemożliwiało nam dołączenie na WhatsAppie do trwającej konferencji. Jednak na oficjalnym blogu pojawiła się informacja o aktualizacji, która zlikwiduje te ograniczenie. Jednocześnie pozwoli to na powrót do wideokonferencji także wtedy, gdy przypadkowo ją opuścimy lub utracimy połączenie z siecią.

Czytaj też: 19 GB RAMu w Realme GT Master Explorer Edition? Znamy też aparat

Od dzisiaj możesz dołączać do rozmowy grupowej, nawet jeśli już trwa. W ten sposób unikniesz sytuacji, w których brak Twojej reakcji na dzwonek połączenia spowoduje, że ominie Cię możliwość spędzenia czasu z bliskimi. Zamiast tego zyskasz odrobinę spontaniczności, by swobodnie porozmawiać z innymi na WhatsAppie.

Czytaj też: iPhone 12 Pro Eco – ta edycja nie tylko ładnie wygląda, ale i… pachnie

Dodatkowo WhatsApp zyskał ekran informacji o połączeniu. Pozwoli nam to zobaczyć kto bierze udział w spotkaniu czy listę zaproszonych , ale jeszcze nieobecnych. Jeśli klikniemy Ignoruj, to w karcie „połączenia” będziemy mogli w każdej chwili dołączyć do konferencji. Jest to bardzo wygodne i przydatne uaktualnienie, które już zostało wdrożone, więc aktualizacja powinna wkrótce do Was trafić.