WhatsApp rozwiązuje problem spóźnialskich

wideorzomowy whatsapp, aplikacja whatsapp, zmiany whatsapp

Do tej pory, jeśli nie zdążyło się odebrać połączenia, WhatsApp utrudniał dołączenie do rozmów grupowych. Na szczęście mamy dobrą wiadomość dla wszystkich spóźnialskich – teraz będzie można do dyskusji dołączyć w trakcie.

WhatsApp pozwoli dołączyć do trwających konferencji

Czasem jest tak, że nie zdążymy albo nie usłyszymy dźwięku przychodzącego połączenia w komunikatorze. Do tej pory nieodebrane połączenie uniemożliwiało nam dołączenie na WhatsAppie do trwającej konferencji. Jednak na oficjalnym blogu pojawiła się informacja o aktualizacji, która zlikwiduje te ograniczenie. Jednocześnie pozwoli to na powrót do wideokonferencji także wtedy, gdy przypadkowo ją opuścimy lub utracimy połączenie z siecią.

Czytaj też: 19 GB RAMu w Realme GT Master Explorer Edition? Znamy też aparat

Od dzisiaj możesz dołączać do rozmowy grupowej, nawet jeśli już trwa. W ten sposób unikniesz sytuacji, w których brak Twojej reakcji na dzwonek połączenia spowoduje, że ominie Cię możliwość spędzenia czasu z bliskimi. Zamiast tego zyskasz odrobinę spontaniczności, by swobodnie porozmawiać z innymi na WhatsAppie.

Czytaj też: iPhone 12 Pro Eco – ta edycja nie tylko ładnie wygląda, ale i… pachnie

Dodatkowo WhatsApp zyskał ekran informacji o połączeniu. Pozwoli nam to zobaczyć kto bierze udział w spotkaniu czy listę zaproszonych , ale jeszcze nieobecnych. Jeśli klikniemy Ignoruj, to w karcie „połączenia” będziemy mogli w każdej chwili dołączyć do konferencji. Jest to bardzo wygodne i przydatne uaktualnienie, które już zostało wdrożone, więc aktualizacja powinna wkrótce do Was trafić.