Reklama
aplikuj.pl

T-Mobile prezentuje nową odsłonę nielimitowanego internetu domowego

T-Mobile prezentuje nową odsłonę nielimitowanego internetu domowego

T-Mobile wystartowało dzisiaj z nową ofertą nielimitowanego internetu domowego już od 40 zł miesięcznie. Dzięki temu, niezależnie od lokalizacji będzie można cieszyć się szybkim i niezawodnym dostępem do sieci. By to zapewnić, operator wprowadza także do oferty urządzenia wzmacniające sygnał.

Startuje nowa odsłona nielimitowanego internetu domowego w T-Mobile

Zwykle to lokalizacja jest główną przeszkodą w uzyskaniu szybkiego, stabilnego internetu. T-Mobile chce temu zaradzić. Jak?

Wystarczy, że użytkownik wskaże miejsce korzystania z internetu, a konsultant sprawdzi dostępną w danym miejscu technologię i dostosuje do tego odpowiednią ofertę. Dzięki temu klient otrzyma dostęp do nielimitowanego internetu w nowoczesnej technologii światłowodowej lub 4G/LTE i będzie mógł cieszyć się z dostępu do internetu w wysokiej jakości, która ułatwi realizowanie projektów zawodowych czy nauki zdalnej z wykorzystaniem nowych technologii oraz pozwoli na nieograniczone korzystanie z rozrywki online czy nieograniczony kontakt z bliskimi poprzez częstsze wideokonferencje –

czytamy w oficjalnym komunikacie prasowym.

Czytaj też: WhatsApp rozwiązuje problem spóźnialskich

Nowa oferta jest bogata i każdy znajdzie dla siebie odpowiednią prędkość:

  • 30 Mb/s za 60 zł
  • 60 Mb/s za 70 zł
  • 90 Mb/s za 90 zł

Jednak w ramach „Korzyści dla domu” przewidziane są rabaty. Posiadacze abonamentu komórkowego w T-Mobile (z wyjątkiem oferty XS) lub ci, którzy zakupią ofertę abonamentu komórkowego wraz z nielimitowanym internetem domowym te same prędkości otrzymają w cenie niższej o 20 zł.

Ale co ze słabym zasięgiem? I na to znajdzie się rada, bo sieć przygotowała dwa urządzenia wzmacniające sygnał: przenośny wzmacniacz sygnału, pozwalający rozszerzyć zasięg sieci Wi‑Fi, oraz domowy system Mesh Wi‑Fi, zapewniający stabilne połączenie. Korzystając z nich nie trzeba się będzie martwić o słaby czy uciekający zasięg i cieszyć się swobodnym dostępem do internetu.

Większe zniżki i promocja Home & Go

To jeszcze nie koniec dzisiejszych nowości. T-Mobile ogłosiło również, że ujednolica wszystkie zniżki w ramach „Korzyści dla domu”. Zniżki przy usługach abonamentu głosowego wynoszą 20 zł. Poniższa grafika pokazuje, jak to dokładnie wygląda.

Każdy klient indywidualny, który zakupi w T-Mobile ofertę internetu domowego, będzie mógł skorzystać z wyjątkowej promocji Home &Go i dokupić usługę internetu mobilnego już od 10 zł miesięcznie. W zależności od prędkości podstawowej usługi w pakiecie znajdzie się 20, 30 lub 50 gigabajtów.

Czytaj też: Galaxy Z Flip 3 Adidas Sport Edition spodobałby się każdemu fanowi trzech pasków