Reklama
aplikuj.pl

Premiera Realme GT Master Edition. „Flagowi Mistrzowie” już z nami

Premiera Realme GT Master Edition, Premiera Realme GT Master Exploration Edition, GT Master Edition, GT Master Exploration Edition, specyfikacja GT Master Exploration Edition, cena GT Master Exploration Edition, specyfikacja GT Master Edition, cena GT Master Edition

Wydania Master Edition stały się już tradycją dla Realme, a premiera Realme GT Master Edition tylko to potwierdza. Dziś wielkiego ujawnienia doczekały się dokładnie dwa modele stworzone we współpracy z japońskim projektantem Naoto Fukasawa. To on odpowiada za wygląd Realme GT Master Edition oraz GT Master Exploration Edition.

Premiera Realme GT Master Edition. Co przygotowała dla nas firma?

Design plecków Realme GT Master Edition i GT Master Exploration Edition ma przypominać walizkę poprzez zastosowanie prostokątnych linii. Ten tylny panel jest wykończony miękką w dotyku skórą, ale jest dostępna również bardziej tradycyjna wersja wykonana z matowego szkła. Jeśli chodzi o specyfikację tych smartfonów, to występują pomiędzy nimi pewne różnice, o czym poniżej.

Czytaj też: Aparaty Huawei P50 Pro w szczegółach

Model GT Master Exploration Edition jest wyposażony w zakrzywiony 6,55-calowy ekran Super AMOLED o rozdzielczości FHD+ z częstotliwością odświeżania 120 Hz. Z kolei GT Master Edition otrzymał mniejszy 6,43-calowy wyświetlacz, a reszta jest już taka jak u jego starszego brata. Oba smartfony oferują aparat przedni o rozdzielczości 32 Mpx oraz skaner linii papilarnych, który wbudowano pod ich ekrany.

Czytaj też: Poznaliśmy wygląd i specyfikację tabletu realme Pad

Jeśli chodzi o ich konfiguracje kamer na pleckach, to Exploration Edition chwali się głównym aparatem 50 Mpx Sony IMX766, obok którego znajduje się jeszcze ultraszerokokątny 16 Mpx oraz ten do zdjęć makro 2 Mpx. Na wysepce GT Master Edition mieści się natomiast główna jednostka oparta na 64-Mpx matrycy, aparat ultraszerokokątny 8 Mpx oraz ten do makro 2 Mpx.

Za ich zasilenie odpowiada również inny chipset, bo Exploration Edition jest zaopatrzony w układ Snapdragon 870, podczas gdy podstawowy model w Snapdragon 778G. Do tego oba smartfony oferują od 8 do 12 GB pamięci RAM i 128/256 GB pamięci wewnętrznej oraz kolejno baterię o pojemności 4500 mAh i 4300 mAh. Obsłużą one ładowanie o mocy 65 W za pomocą dostarczonej ładowarki SuperDart.

Czytaj też: Promocja realme 8. Zaoszczędzicie na tanim smartfonie z AMOLED

Realme GT Master Edition jest dostępny w szarym, białym i gradientowym kolorze, a jego cena za wariant 8/128 GB pamięci wynosi 2399 juanów (około 1450 złotych). Natomiast opcję 8/256 GB pamięci wyceniono na 2599 juanów (około 1570 złotych).

GT Master Exploration Edition będzie można kupić w szarym lub morelowym kolorze. Wersja 8/128 GB pamięci kosztuje 2799 juanów (1690 złotych), a 12/256 GB pamięci – 3099 juanów (około 1870 złotych). Pierwsza sprzedaż tych smartfonów rozpocznie się 30 lipca w Chinach.