Reklama

Najciekawsze premiery gier – sierpień 2021

premiery gier

Jak co miesiąc, rzucam okiem na produkcje, które debiutują w najbliższym czasie. W co przyjdzie nam grać w sierpniu?

Hunter’s Arena: Legends [3 sierpnia]

Początek sierpnia to zabawa w nową produkcję łączącą elementy z gier RPG, MOBA i battle royale. Tytuł będzie bezpłatny dla posiadaczy abonamentu PlayStation Plus, więc jeśli nie jesteście pewni, czy opłaca się sprawdzać ten specyficznego tytuł, to Sony to ma dla Was propozycję nie do odrzucenia.

Assassin’s Creed Valhalla Oblężenie Paryża [12 sierpnia]

Czekam na to rozszerzenie od dawna i w końcu się doczekam! Oblężenie Paryża przez Eivor nadciąga i gracze wybiorą się do kolejnego, ogromnego regionu świata, gdzie przyjdzie im odtwarzać w Animusie przygody z przeszłości. Co ciekawe, mówi się, że Ubisoft planuje jeszcze jeden duży dodatek, który zabierze nas do kolejnej magicznej krainy.

Hades [13 sierpnia]

Ponownie debiutuje za to Hades, który pojawił się już na komputerach PC i Nintendo Switch. Produkcja, która zdobyła kilka nagród, tym razem wskakuje na platformy: PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series. To jednak gracze posiadający Xboxa mają najlepiej, ponieważ tytuł na premierę będzie dostępny w abonamencie Xbox Game Pass.

Czytaj też: Horizon: Forbidden West później niż myślicie. Głosy ze studia wskazują na nowy rok wydania

Humankind [17 sierpnia]

Czy Sid Meier’s Civilization w końcu będzie miało godnego konkurenta? Dowiemy się tego 17 sierpnia, kiedy to na komputerach PC pojawi się tytuł bardzo mocno wzorowany na wymienionym hicie. Czeka nas rozwój cywilizacji od jej samych początków po nowoczesne technologie. Deweloperzy zbyt dużej konkurencji nie mają, za to ta co istnieje – jest bardzo silna.

12 Minutes [19 sierpnia]

Znowu posiadacze Xboxów z wykupionym abonamentem Xbox Game Pass mają lepiej. 12 Minutes będzie dostępne od premiery w tej usłudze, a na graczy czekać będzie pętla czasu, w której będziemy kombinować, w jaki sposób przeżyć oraz uratować swoją żonę. Tytuł jednak tak dużo razy opóźniano, że jakoś nie do końca im ufam z tym sierpniem…

Ghost of Tsushima: Director’s Cut [20 sierpnia]

Jin Sakai powraca w lepszej oprawie graficznej na konsolę PlayStation 5. Director’s Cut to jednak nie tylko ulepszenie oprawy wizualnej, a cała nowa wyspa Iki do zwiedzenia. W nowej lokacji będzie co robić na kilkanaście godzin, a do tego niedawno dowiedzieliśmy się, że nasz postęp w rozgrywce na głównej wyspie, wpłynie na kształt Iki.

King’s Bounty 2 [24 sierpnia]

Tęsknicie za Heroes of Might and Magic? W produkcji jest kilka podobnych gier, ale to King’s Bounty 2 pojawi się w sprzedaży już 24 sierpnia. Gra, która dała życie Heroskom, powraca i zamierza zastąpić klasyczną podróż na koniu po mapie świata, eksploracją przypominającą gry cRPG.

Czytaj też: Inteligenta minimapa w Cyberpunk 2077 to mod, którego szukacie

Psychonauts 2 [25 sierpnia]

A jakby było Wam mało w tym miesiącu premier w Xbox Game Pass to Microsoft dorzuca jeszcze Psychonauts 2. Tytuł opowie dalszy ciąg przygody z 2005 roku. Świat się zmienił, gry platformowe również – czy Psychonauts 2 odniesie dziś sukces? Pierwsze opinie osób, które otrzymały szansę sprawdzenia tytułu są bardzo pozytwne.

No More Heroes III [27 sierpnia]

Jaki ja mam z tą grą problem! Coś co teoretycznie wygląda genialnie pod względem pomysłu, jednocześnie wygląda tak źle na Nintendo Switch, że nie wiem, czy przebrnę przez tę produkcję. Jest jakaś granica niskiej rozdzielczości, a No More Heroes III przekracza ją aż nadto.

New World [31 sierpnia]

Żeby Amazonowi gry wychodziły tak, jak latanie w kosmos (dobra, granicę kosmosu) to byłoby dla wszystkich graczy wspaniale. Na ten jednak moment Amazon Games kompletnie sobie nie radziło na rynku. New World jest jednak dokładnie przetestowane i podobno jest lepiej, niż dobrze. Czyżby w końcu hit?