Reklama

Mi Mix 4 na kolejnych zwiastunach. Xiaomi chwali się aparatem i „lepszym Bluetooth”

Mi Mix 4 na kolejnych zwiastunach, Xiaomi Mi Mix 4, Mi Mix 4, zwiastun Xiaomi Mi Mix 4, specyfikacja Xiaomi Mi Mix 4

Nadchodzący Xiaomi Mi Mix 4 będzie dla producenta jednym z największych przełomów, jeśli idzie o nowości i technologie wprowadzane nawet we flagowych smartfonach. Tym razem Mi Mix 4 na kolejnych zwiastunach pokazał zarówno swojego rodzaju następcę łączności Bluetooth, jak i ekran niestłamszony jakimkolwiek aparatem.

Mi Mix 4 na kolejnych zwiastunach pokazuje się z ukrytym pod wyświetlaczem aparatem

Dyrektor generalny Xiaomi, Lei Jun, udostępnił na Weibo grafiki promocyjne nadchodzącego wielkimi krokami Mi Mix 4. Wielkimi, ponieważ ten zostanie oficjalnie zaprezentowany już 10 sierpnia. Najnowszy zwiastun potwierdza plotki dotyczące jego ukrytego pod wyświetlaczem aparatu (UDC), ale oprócz tego ujawnia, że smartfon ten obsłuży łączność UWB (Ultra wideband). Jest to poniekąd „bardziej zaawansowana wersja Bluetooth”, której bezprzewodowy transfer danych wynosi do 2 GB/s na odległościach do 10 metrów.

Czytaj też: Google oficjalnie o Pixel 6 i wyjątkowym chipsecie Tensor

Z kolei @Universelce pokazał na swoim Twitterze dowód na to, że Xiaomi ponoć stworzyło najlepszy aparat pod ekranem. Ukazują to porównania mikroskopijnych zbliżeń układów pikseli ekranu tuż nad UDC między Mi Mix 4, rozwiązaniami Oppo i ZTE. Spójrzcie zresztą sami, jak się one prezentują na grafice poniżej.

Czytaj też: Vivo patentuje smartfon z kaskadowym aparatem

Sam Mi Mix 4 zaoferuje 8/12 GB pamięci RAM, do 256 GB pamięci wewnętrznej, ładowanie o mocy 120 W oraz nakładkę graficzną MIUI 12.5. Za jego napędzenie najprawdopodobniej odpowie układ Snapdragon 888.