Reklama
aplikuj.pl

Sierpniowe PlayStation State of Play raczej ujawni, to, co dobrze wiemy

state of play

State of Play w sierpniu 2021? Przecieki sugerują, że jeszcze dziś poznamy datę nowej transmisji. Czego się spodziewać tym razem?

State of Play sierpień 2021

Na ten moment Sony oficjalnie nie ogłosiło nowego State of Play. Organizowana od czasu do czasu transmisja, może być jednak tuż za rogiem, ponieważ przecieki wskazują na to, że Sony już ma ustaloną datę nowego pokazu gry.

Czytaj też: Remake Fallout 1 oraz Skyrim coraz bliżej? Bethesda ma nowe studio

Według informacji krążących wśród informatorów, Sony ma przygotować kolejny stream State of Play jeszcze w tym miesiącu. Konkretnie ma on zostać udostępniony na YouTube 19 sierpnia 2021. Jeśli PlayStation nie zmieni swoich planów, to oficjalne potwierdzenie daty powinno pojawić się jeszcze dzisiaj.

Czego spodziewać się na nowym State of Play?

Choć State of Play prezentują różne produkcje i raz dostajemy pokaz gier VR, a innym razem mało znane indyki, by następnie zaskoczyć nas zapowiedzią jakiegoś dużego tytułu, to jednak tym razem raczej wszyscy spodziewają się tego samego. Horizon Foribidden West.

Czytaj też: Remaster GTA na pewno powstaje. Co jeszcze szykuje Take-Two i Rockstar?

Informacje o opóźnieniu daty wydania gry krążą już prawie od miesiąca po sieci i zostały potwierdzone przez osoby, którym można ufać, ale Sony dalej nie dało znać graczom o tym, że Aloy pojawi się w sprzedaży trochę później. Na 99% możemy się zatem spodziewać tego, że Sony wraz z Guerilla Games pokażą nam nowy fragment rozgrywki z Horizon Forbidden West, który zostanie zakończony informację o przesuniętej dacie premiery. Powodu zapewne nie poznamy, ale docierają do mnie informacje o pewnych problemach z poprawnym renderowaniem terenu w grze. Twórcy chcą dopracować ten element, ponieważ system wczytywania się mapy świata nie do końca działa poprawnie. Nie oznacza to jednak, że gra jest w jakichś tarapatach – to jeden z wielu problemów, które pojawiają się podczas produkcji każdej gry i po prostu trzeba czasu, aby wszystko dopracować. A chyba wszyscy lubimy mieć gotową produkcję, niż czekać potem na jakiekolwiek patche, prawda?

Co jeszcze może pojawić się podczas State of Play? Sony oprócz „głównego” materiału wideo lubi także dorzucić kilka mniejszych gier, więc jest szansa na to, że pokazane zostaną nam z dwa lub trzy tytuły niezależne. Z drugiej strony – zbliża się premiera Ghost of Tsushima Director’s Cut, więc może i o tej grze pojawią się jakieś informacje?