Reklama
aplikuj.pl

Remaster Red Dead Redemption na wyciągnięcie ręki, ale kupcie GTA Remastered Trilogy

remaster red dead redemption

Remaster Red Dead Redemption nigdy nie był tak bliski powstania. Wszystko co tak naprawdę będę musieli zrobić gracze, to kupić GTA Remastered Trilogy. Chyba można założyć świetną sprzedaż tej trylogii…

Remaster Red Dead Redemption – najbardziej wyczekiwany remaster?

Jeśli ktoś pyta pecetowych, jaki tytuł konsolowy chcieliby zagrać na swoim PC, to zawsze to są dwie odpowiedzi. Bloodborne oraz Red Dead Redemption. Aż niebywałym wydaje się być to, że Rockstar nigdy nie przeniósł gry na komputery PC. Dziś jedyne, co pecetowcy mogą zrobić, to uruchomić grę poprzez emulatory PlayStation 3 czy Xbox 360. To nie jest jednak zawsze komfortowa rozgrywka.

Czytaj też: Porównanie filmików z Diablo 2. Odnowione przerywniki wyglądają kapitalnie

Najlepszym dziś rozwiązaniem wydaje się być granie w Red Dead Redemption na Xbox One X lub Xbox Series X, ponieważ gra otrzymujemy ulepszenie graficzne od konsol i działa w rozdzielczości 4K. Sam niedawno ukończyłem tę produkcję w ten sposób i wyglądała zaskakująco dobrze. Tematu tego, jak bardzo nie podobało mi się przekombinowane Red Dead Redemption 2 nawet nie zaczynam…

Remaster może wejść do produkcji!

Nadzieja jednak powraca, ponieważ okazuje się, że Rockstar da szansę tej grze. W jaki sposób? We wpisie Nowe informacje o remasterach GTA. Orientacyjna data, platformy, producent! podawałem, że odnowiona trylogia GTA pojawi się na platformach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X, Nintendo Switch, PC, Stadia, iOS, Android. Podobny los może spotkać Red Dead Redemption (choć akurat Switch czy iOS i Androida wyrzuciłbym z tej grupy)!

Czytaj też: Gry animowane sztuczną inteligencją. EA dąży do najwyższego realizmu

Według informatorów – Rockstar będzie bacznie przyglądał się początkowej sprzedaży GTA Remastered Trilogy. Jeśli gracze rzucą się na odnowione GTA 3, GTA Vice City i GTA San Andreas, to kolejnym projektem, odnowionej gry, która może trafić na więcej platform, będzie właśnie Red Dead Redemption.