Reklama
aplikuj.pl

W pełni działający rower z Lego. Głosowanie już trwa

W pełni działający rower z Lego, ideas Lego, rower Lego,

Niech pierwszy rzuci klockami ten, kto nie chciałby złożyć w pełni działający rower z Lego. Tym razem mamy dla Was coś w tym stylu, ale nie liczcie na to, że w grę wchodzi rower, na którym będzie podbijać miasto, a zabawkowa „replika” w odpowiedniej skali.

Na Lego Ideas popularność zdobywa funkcjonalny rower z Lego

Firma LEGO od dawna bawi się w swoisty fan-service, bo na platformie Lego Ideas znajdziecie autorskie projekty, które po uzyskaniu odpowiedniej ilości głosów, firma „zgarnia” dla siebie i produkuje na ich podstawie podstawie gotowe zestawy LEGO do kupienia. To właśnie może czekać ten imponujący, bo działający rower z Lego, który doczekał się już prawie 3000 „głosów za” i ponad 360 komentarzy od zachwyconych pomysłem.

Czytaj też: Zestaw LEGO Technic Ford F-150 Raptor ujawniony. Chętni do złożenia pickupa?

Powyżej możecie obejrzeć krótką prezentację zestawu, składającego się z 999 klocków i zaprojektowanego tak, aby odzwierciedlać wszystkie najważniejsze funkcje tradycyjnego roweru. Posiada więc obracające się koła, funkcjonalny łańcuch pod osłoną, rozkręcający tylne koło za sprawą funkcjonalnych korb i platform, działające hamulce tarczowe, regulowaną kierownicę, sprężynową podpórkę, dzwonek, światło, bagażnik, GPS, uchwyt na butelkę, blokadę i wreszcie stojak, który pozwala postawić dzieło w pozycji pionowej na półce.

Czytaj też: Pełnowymiarowa Supra z Lego. Replika z klocków ma nawet swój napęd

Model ten obejmuje wyłącznie klocki LEGO z serii tradycyjnej oraz Technic i choć znalazł sporo poparcia, to do hitów z poparciem rzędu 8/9 tysięcy głosów nadal wiele mu brakuje. Jednak teraz, czyli w erze, gdzie jednoślady są coraz bardziej popularne, firma LEGO mogłaby zyskać tym pomysłem nowe grono klientów.