Reklama
aplikuj.pl

Zestaw LEGO Technic Ford F-150 Raptor ujawniony. Chętni do złożenia pickupa?

Zestaw LEGO Technic Ford F-150 Raptor, Zestaw LEGO Technic Ford F-150 Raptor, LEGO Technic Ford F-150 Raptor, Ford F-150 Raptor

Firma Lego pochwaliła się kolejnym produktem dla fanów motoryzacji, którzy kawałek serca poświęcają pickupom. Zestaw LEGO Technic Ford F-150 Raptor 2021 dotyczy bowiem jednego z najbardziej rozpoznawalnych na rynku (przede wszystkim w USA) pickupa, który niedawno doczekał się nowej generacji.

LEGO Technic Ford F-150 Raptor 2021 trafi na rynek dopiero 1 października w cenie 99,99 dolarów w USA. Wspominam o tym głównie przez zazdrość, bo u nas, w Polsce, przyjdzie za niego zapłacić 649,99 zł, co przekłada się na stosunek ceny do liczby klocków na poziomie 0,47 zł. Jak to na LEGO Technic przystało, możecie liczyć na działające elementy mechaniczne pokroju otwieranych czterech drzwi, bagażniku, czy maski z silnikiem V6 uzupełnionym ruchomymi tłokami.

Czytaj też: Replika LEGO Lamborghini Sian 1:1 wymagała 360 dni prac

LEGO Technic Ford F-150 Raptor zaprezentowany. Premiera dopiero w październiku

Zdecydowanie najważniejszym elementem klockowego odpowiednika Forda F-150 Raptor będzie funkcjonujące zawieszenie. Po złożeniu wszystkiego będziecie mogli cieszyć się 42 x 18 x 15 repliką w kolorze Code Orange i choć na tym powinienem zakończyć, to warto porównać ten zestaw do całkiem świeżego na rynku zestawu Land Rover Defender.

Czytaj też: LEGO z recyklingu. Producent chce tworzyć klocki ze zużytych butelek

Ten w oficjalnym sklepie jest dostępny za 850 zł, posiada podobne rozmiary, zapewnia nam 2573 klocków i na dodatek funkcjonalną czterobiegową skrzynię biegów i trzy dyferencjały. W jego przypadku LEGO ewidentnie postarało się bardziej, ale może budżet tak bardzo pochłonęło wspomniane zawieszenie?