Reklama
aplikuj.pl

Nowe przecieki na temat Resident Evil 9 sugerują powrót dobrze znanej bohaterki

resident evil 9

Resident Evil 9 to nie jedyny tytuł z serii, jaki w tej chwili powstaje w Capcomie. W którymś z nich ma jednak powrócić stara znajoma. Fani już liczą, ile będzie miała lat.

Resident Evil na fali

Marka Resident Evil od kilku lat ma się znakomicie. To najlepsza seria Capcomu, której każda część przynosi ogromne pieniądze. Na szczęście, Capcom nie idzie na łatwiznę i nie wydaje w kółko tego samego, a bawi się z graczami za pomocą różnych tytułów, dem, doświadczeń VR czy seriali.

Czytaj też: Call of Duty Vanguard w 120fps na PS5. Co kryją opcje gry?

Każda część Resident Evil to gwarancja sprzedanych kilku milionów sztuk. Po premierze Resident Evil: Village, sprzedaż Resident Evil 7: Biohazard jeszcze przyspieszyła! Trzeba jednak już myśleć nad przyszłością, a wiemy dobrze, że Capcom zawsze ma w produkcji kilka gier z serii RE.

Resident Evil 9 i Resident Evil Outrage

Mieszanina oficjalnych informacji i wieści od informatorów pozwala nam sądzić, że w tej chwili Capcom pracuje nad Resident Evil 9 oraz Resident Evil Outrage, które ma być tytułem celującym w Nintendo Switch, choć później gra trafi też na inne platformy.

Czytaj też: Cheaty do Battlefield 2042 już są w sprzedaży

Resident Evil 9 ma być za to kontynuacją historii zapoczątkowanej w Resident Evil 7: Biohazard, ponieważ opowieść o Ethanie zaplanowana jest jako trylogia. Kto jednak pojawi się w tych grach?

Jill Valentine wraca

Dusk Golem, czyli znany informator zajmujący się serią Resident Evil, ogłosił, że w którejś z dwóch nadchodzących gier serii, Jill Valentine ma odegrać znaczącą rolę. W scenariuszu zakładającym jej obecność w Resident Evil 9 raczej nie możemy liczyć na to, że pokierujemy bohaterką, ale w takim Resident Evil Outrage, które według niektórych jest po prostu Resident Evil Revelations 3, raczej byśmy mogli się w nią wcielić.

Co ciekawe, fanów serii w tej chwili najbardziej zastanawia, w jakim wieku będzie Jill Valentine? Od premiery pierwszej części gry minęło wiele lat i wszyscy bohaterowie serii się starzeją. Jeśli Jill powróci w Resident Evil 9, które będzie działo się po 2021 roku, to bohaterka będzie miała około 50 lat. Jeśli zobaczymy ją w Outrage będącym Revelations 3 – Valentine będzie miała około 40.