Reklama
aplikuj.pl

Saints Row bez spolszczenia? Trzy dodatki po premierze

saints row

Deep Silver powoli ujawnia kolejne informacje o Saints Row. Tym razem poznaliśmy różne edycje gry oraz wiemy już, w jakich językach tytuł będzie dostępny. Chyba, że Epic Games Store się myli…

Edytor postaci w Saints Row

Ogłoszenie nowego Saints Row wywołało sporo emocji. Gracze narzekali między innymi na to, że w produkcji nie pojawi się edytor postaci. Źle zrozumiane słowa podczas prezentacji gry sprawiły, że negatywne emocje podsycone zostały błyskawicznie. Okazuje się jednak, że edytor postaci będzie!

Deweloperzy potwierdzili to już kilka razy – w nowym Saints Row ponownie dostępny będzie edytor postaci. Nasz główny bohater wyglądać będzie tak, jak to sobie wymarzymy, ale na szczegóły możliwości wspomnianego edytora musimy jeszcze poczekać. Część osób na pewno liczy na to, że znów będzie można popuścić wodze fantazji, ale pojawiają się obawy o autocenzurę twórców.

Czytaj też: Data premiery Horizon Forbidden West opóźniona, ale są niespodzianki

Czy nowe Saints Row rzeczywiście będzie takie ugrzecznione? Aktualna klasyfikacja wiekowa PEGI wskazuje na produkt dla dorosłych. Wspominana jest „skrajna przemoc”, więc być może oskarżenia niektórych o „Saints Row dla Generacji Z” czy „Fortnite Row” są przesadzone.

Polska wersja językowa Saints Row

Na Saints Row można składać już zamówienia przedpremierowe w PlayStation Store oraz Epic Games Store. Sklep Sony nie ujawnia wersji językowych gry, ale za to Epic Games Store już tak. Według zamieszczonych w sklepie informacji – dubbing będzie dostępny tylko po angielsku, a napisy przewidziane są dla języków: angielski, portugalski (Brazylia), chiński (uproszczony), chiński (tradycyjny), czeski, francuski, niemiecki, włoski, japoński, koreański, hiszpański (Ameryka Łacińska), hiszpański (Hiszpania), portugalski, rosyjski.

Czytaj też: Dying Light 2 – pomysły i technologia robią wrażenie na nowych zwiastunach

Dobrze widzicie. Na liście nie ma języka polskiego. Czy tak już zostanie? Wydaje mi się, że z czasem informacje o grze zostaną zaktualizowane o dodatkowe dubbingi czy napisy. Tytuł ma przygotowane polskie wersje stron w sklepach cyfrowych, zwiastun z oficjalnego kanału włącza się z polskimi napisami, a wydawaniem gry zajmuje się Koch Media, która ma u nas lokalny oddział. Brak polskiego byłby dużym zaskoczeniem, ale póki co – oficjalnie go nie ma.

Edycje Saints Row

Twórcy przygotowali trzy wydania Saints Row. Podstawowy zestaw Standard to sama gra, ale jeśli zamówimy tytuł przedpremierowo to dostaniemy pakiet The Idols Anarchy Pack zawierający neonowe wyposażenie. Zawiera on:

● Kask DJ-a Idoli

● Migoczący kij

● Krosowiec „Pustynna Burza”

W wersji Gold oprócz podstawowej wersji gry, otrzymamy zestaw trzech rozszerzeń „które zaoferują nową zawartość do odkrycia w świecie Santo Ileso.” Edycja Platinum gry dorzuca jeszcze do tego Saints Row The Third Remastered. Pamiętajcie, że aktualnie wspomniana gra jest dostępna za darmo w Epic Games Store.