Reklama
aplikuj.pl

Składany telefon Microsoftu w Geekbench. Na co stać Surface Duo 2?

Składany telefon Microsoftu w Geekbench, Surface Duo 2

Mający konkurować z m.in. Galaxy Z Fold3 5G od Samsunga nowy składany telefon Microsoftu doczekał się właśnie wycieku wydajności. Dzięki temu wiemy, co najpewniej zaoferuje Surface Duo 2, bo pamiętajcie, że to tylko nieoficjalne, przedpremierowe informacje.

Surface Duo 2 pokazał swoją wydajność w Geekbench

Microsoft Surface Duo 2 pojawił się w bazie danych Geekbench 27 sierpnia, zaliczając test z wynikiem 1091 dla operacji jednowątkowych i 3517 dla operacji wielowątkowych. To jest o tyle ciekawe, że wyposażony w ten sam chipset wspomniany Fold3, może pochwalić się w tym sprawdzianie wynikiem kolejno 979 i 3441 punktów. Mowa oczywiście o układzie Snapdragon 888 z wysokiej półki, który może nie jest już flagowy, przez udostępnienie wyżej taktowanej wersji Plus, ale i tak oferuje wiele.

Czytaj też: Apple ulepszy Face ID w iPhone 13? Smartfon odblokujemy nawet w maseczce

Ten wyciek dotyczy Surface Duo 2 w wersji z 8 GB pamięci RAM w połączeniu z systemem Android 11 i tak naprawdę nie zdradza nam nic innego. Więcej na temat tego składaka Microsoftu dowiadujemy się jednak z wcześniejszych plotek i wycieków, wśród których wyróżnia się zwłaszcza jeden. Dlatego też poniżej możecie obejrzeć zdjęcia jego prototypu w formie krótkiego nagrania:

Czytaj też: Huawei nie koncentruje się tylko na HarmonyOS. Oto EMUI 12

Serwis Windows Central wspomina też, że Microsoft ma zamiar poprawić akumulator, kamery i wyświetlacze względem poprzedniego modelu (Surface Duo) oraz stronę oprogramowania, co na ten moment sprowadza się do funkcji „ponieś, aby wybudzić”. Wedle plotek wyświetlacze doczekają się wyższej płynności, a same aparaty obejmą 12 Mpx główną kamerę, teleobiektyw i ultraszerokokątną jednostkę.