Reklama
aplikuj.pl

Asus ZenFone 8 Flip w bardzo atrakcyjnej promocji

Asus ZenFone 8 Flip w bardzo atrakcyjnej promocji

Asus przygotował naprawdę świetną promocję na jeden ze swoich smartfonów. Chodzi o ZenFone 8 Flip, który teraz możecie zgarnąć kilkaset złotych taniej.

ZenFone 8 Flip taniej o ponad 400 złotych

Smartfony Asusa zdecydowanie wyróżniają się na rynku oferując przy tym naprawdę świetne funkcje w konkurencyjnych cenach. Nie inaczej jest w przypadku ZenFone 8 Flip. Charakteryzuje go kamera typu flip, którą możemy zrobić zdjęcia zarówno z tyłu jak i z przodu. Dzięki temu ekran jest wolny od wcięć, a my podczas robienia selfie mamy do dyspozycji o wiele lepszy sprzęt – 64 Mpix (główny) + 12 Mpix (ultraszerokokątny) + 8 Mpix (teleobiektyw).

Czytaj też: Apple ulepszy Face ID w iPhone 13? Smartfon odblokujemy nawet w maseczce

Do tego nie można zapominać o wysokiej wydajności, jaką gwarantuje procesor Qualcomm Snapdragon 888 zintegrowany z modemem 5G. Na promocji znalazł się wariant z 8 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci wbudowanej. Gdy ten model wszedł na rynek w maju, kosztował 3599 zł. Teraz jednak możemy kupić go za 3149 zł, czyli aż 450 zł taniej. Z promocji skorzystamy na stronie Asusa, gdzie dostępna jest czarna i srebrna wersja kolorystyczna. Jeśli jednak nie chcecie wydawać aż tyle, a na dodatek nie potrzeba Wam tak dużo pamięci wbudowanej, to może skusi Was druga opcja. W cenie 2699 zł można bowiem kupić wariant 8/128 GB (wcześniejsza cena – 2999 zł).

Czytaj też: Na serię Huawei Mate 50 będziemy musieli jeszcze długo poczekać

Obniżka cen ZenFone 8 Flip obowiązywać ma do 3 października lub do wyczerpania zapasów.