Reklama
aplikuj.pl

Nowe urządzenia Xiaomi w Polsce – hulajnoga Mi Electric Scooter 3, słuchawki z ANC i nie tylko

Xiaomi wprowadziło dzisiaj do sprzedaży w Polsce 4 nowe urządzenia, z hulajnogą Mi Electric Scooter 3 na czele. Sprawdźmy jakie nowości przygotowano i jakie promocje przewidziano na start.

4 nowe urządzenia Xiaomi w Polsce – słuchawki, router i hulajnoga

Podczas dzisiejszej prezentacji Xiaomi zaprezentowało nam cztery nowe urządzenia, które zasilą portfolio marki. Poznaliśmy hulajnogę elektryczną Mi Electric Scooter 3 charakteryzującą się ulepszoną względem poprzedników aluminiową konstrukcją o wadze 13 kg i wymiarach 1080 mm x 430 mm x 490 mm. bateria o pojemności 7650 mAh (czas naładowania 8,5h) wystarczy na przejechanie nawet 30 km.

Czytaj też: Asus ZenFone 8 Flip w bardzo atrakcyjnej promocji

Dodatkowo zaprezentowano nam dwa typy słuchawek. Mi True Wireless Earphones 2 Pro wyposażono w technologię redukcji szumów z otoczenia, automatyczną detekcję, szybkie ładowanie i długą żywotność baterii. Xiaomi podaje, że czas pracy na baterii wynosi do 6 godzin przy pełnym naładowaniu i do 30 godzin z etui ładującym

Drugie zaprezentowane słuchawki to Redmi Buds 3 Pro, również wyposażone w aktywną redukcję szumów. Algorytm AI dostosuje tę funkcję do naszego otoczenia, by zadbać o nasze uszy i zapewnić jak najlepszy dźwięk. Dzięki szybkiemu ładowaniu słuchawki mogą ładować się przez zaledwie 10 minut, a następnie pozwalają słuchać muzyki do 3 godzin. Zaś po pełnym naładowaniu posłużą nam nawet przez 6 lub 28 godzin, gdy wykorzystamy etui ładujące. Ciekawą opcją jest możliwość połączenia z dwoma urządzeniami jednocześnie, np. ze smartfonem i komputerem, dzięki czemu w łatwy sposób przełączymy się między pracą a rozrywką.

Ostatnim produktem jest router AX 9000, przeznaczone dla graczy urządzenie oferujące dodatkowe pasmo dedykowane e-sportom, pozwalając graczom cieszyć się ultraszybką przepustowością bez zakłóceń ze strony innych urządzeń. Urządzenie charakteryzuje się takimi usprawnieniami, jak Wi-Fi 6, Port Ethernet 2,5 Gb/s, USB 3.0 czy 12 niezależnych wzmacniaczy sygnału.

Czytaj też: Na serię Huawei Mate 50 będziemy musieli jeszcze długo poczekać

Ceny nowych produktów Xiaomi

Poznaliśmy dzisiaj też ceny tych urządzeń i nie zabrakło promocji na start. Trzeba się jednak spieszyć, bo obniżone ceny obowiązują do 1 września, do 10:29.