Reklama
aplikuj.pl

Słuchawki Waza-Air Bass od Boss powstały specjalnie dla gitarzystów basowych

Waza-Air Bass, Słuchawki Waza-Air Bass od Boss

Firma Boss po wprowadzeniu przed dwoma laty na rynek specjalnego zestawu słuchawkowego dla gitar elektrycznych, wyszła teraz z inicjatywą zapewnienia gitarzystom basowym osobistego sprzętu audio do ćwiczeń. Wszystko rozbija się o słuchawki Waza-Air Bass od Boss, stworzone specjalnie z myślą o gitarach basowych.

Zadebiutowały słuchawki idealne dla gitarzystów basowych, czyli Waza-Air Bass od Boss

Już na pierwszy rzut oka słuchawki Waza-Air Bass wyglądają na profesjonalny sprzęt dla wymagających muzyków, łącząc w sobie autorskie 50-milimetrowe przetworniki z akumulatorem o wytrzymałości pięciu godzin po pojedynczym ładowaniu. Wszystko to zamknięte w 320-gramowym zestawie, który łączy się z gitarą za pośrednictwem radiowego nadajnika, pracującego na częstotliwości 2,4 GHz przez maksymalnie 12 godzin na jednym ładowaniu.

Czytaj też: Nowa promocja Spotify. Tym razem też dla dawnych subskrybentów

Słuchawki Waza-Air Bass od Boss łączą się z aplikacją na telefon poprzez Bluetooth, która znacząco rozszerza ich możliwości, pozwalając na wybór charakteru wzmacniacza, jednego z ponad 30 efektów czy specjalnych trybów przestrzennych. Jeden z nich umieszcza wzmacniacz w wirtualnym pomieszczeniu, aby zapewnić użytkownikowi wrażenia studyjne do nagrywania, a drugi korzysta z wbudowanego żyroskopu i algorytmów przestrzennych, aby zmieniać brzmienie w zależności od ruchu głowy, a trzeci odtwarza wrażenie bycia na scenie.

Czytaj też: Domniemane ceny nowych procesorów Intela. Ile zapłacimy za Core 12. generacji?

Do sprzedaży słuchawki Waza-Air Bass od Boss trafią już w listopadzie w cenie 449,99 dolarów i będą najwyraźniej idealnym wyborem zwłaszcza dla tych, którzy nie mogą ćwiczyć gry na gitarze basowej z wykorzystaniem standardowego nagłośnienia.