Reklama
aplikuj.pl

Vectra przyśpiesza Internet, dodaje router z Wi-Fi 6 oraz Netflixa za darmo

Vectra rusza z jesienną kampanią promocyjną oraz nowymi ofertami. Wprowadza do sprzedaży router z Wi-Fi 6, Internet o prędkości do 1,2 Gb/s w obniżonej cenie oraz dorzuca darmowego Netflixa w prezencie.

Vectra – Internet 1,2 Gb/s i router z Wi-Fi 6 za pół ceny

W ramach nowej oferty Vectra obniża miesięczny abonament za Internet dla każdego z dostępnych pakietów. Za Internet o prędkości do 300, 450, 600 oraz 1,2 Gb/s, przez pierwsze 6 miesięcy zapłacimy 49,99 zł miesięcznie. Do tego bez opłat dostajemy dostęp do 39 kanałów telewizji, w ramach Pakietu Stalowego.

Łącząc Internet z telewizją TV Smart, promocyjna miesięczna opłata przez pół roku wyniesie 69,90 zł. Telewizja działa dzięki dekoderowi TV Smart 4K Box, który oferuje dostęp do aplikacji Android TV, pozwala na łączenie się przez Chromecast lub Apple AirPlay, ma też wbudowaną nagrywarkę nPVR.

Darmowy Netflix, Tidal i Prasa Online

Kolejną promocją jest dostęp do serwisów multimedialnych. Wybierając wariant z telewizją, dostajemy dostęp do serwisu muzycznego Tidal za darmo przez 6 miesięcy oraz dostęp do Prasy Online, za darmo przez jeden miesiąc.

Bez względu na wybraną ofertę (Internet lub Internet + TV) dostajemy dostęp do serwisu Netflix za darmo przez 12 miesięcy.

Router z Wi-Fi 6

Nowością w ofercie Vectry jest też router obsługujący Wi-Fi 6. To dobry wybór dla osób, które chcą w pełni i bezprzewodowo wykorzystać możliwości łącza 1,2 Gb/s. Router jest dwuzakresowy (2,4 oraz 5 GHz) oraz pozwala stworzyć sieć Mesh (w ramach Easy Mesh).