Reklama
aplikuj.pl

Wiedźmińska manga The Witcher Ronin ufundowana. Darmowa figurka jeszcze przez kilka godzin

the witcher ronin

Wiedźmin powraca. Tym razem Geralt znów będzie miał swoją premierę, ale nie mówimy o grze czy serialu. The Witcher Ronin to manga, która została ufundowana na Kickstarterze.

The Witcher Ronin – wersja Kickstarter

The Witcher Ronin zostało już zapowiedziane jakiś czas temu. CD Projekt RED nawiązał współpracę z kilkoma twórcami i dzięki temu powstała manga, która przenosi znanego nam bohatera w świat Japonii. Specjalne wydanie mangi miało pojawić się na rynku poprzez Kickstartera, ale wciąż – potrzebne było osiągnięcie danego pułapu pieniężnego.

Celem było zebranie ponad 407 tysięcy złotych i… udało się to osiągnąć w ciągu dwóch godzin. W momencie pisania tego wpisu The Witcher Ronin zbliża się już do 600 tysięcy złotych. Dlaczego tyle osób (w tym ja) rzuciło się na kolekcjonerskie wydanie mangi? Edycja dostępna na Kickstarterze nie trafi nigdy do tradycyjnej sprzedaży.

Czytaj też: Tajemnicza aktualizacja Resident Evil 3 Remake zapowie nową grę?

Wydanie The Witcher Ronin Collector’s Edition w odróżnieniu od nadchodzącego w przyszłym roku sklepowego wydania wyróżniać się będzie twardą oprawą. Do tego otrzymujemy dodatkowe trzy komiksy, które podkręcają standardowe 100 stron do 145. Całość będzie jednak miała 155 stron, ponieważ znajdzie się też sekcja „making-of”.

Prezent dostępny przez 24 godziny

Najniższa wpłata jaka upoważnia nas do otrzymania mangi to 35 Euro, które zostanie pobrane z Waszego konta dopiero, gdy zbiórka się zakończy. Do końca zostało 20 dni. Za wspomnianą kwotę otrzymujemy kolekcjonerskie wydanie mangi oraz dwa kody na cyfrową wersję komiksu. Edycja cyfrowa dostępna będzie na GOGu oraz poprzez aplikację Dark Horse Comic App. Do zestawu dorzucana jest także pocztówka.

Czytaj też: Infamous 4 na PlayStation Showcase? Raczej w to wątpię

To, co jednak najbardziej zachęca do szybkiego złożenia zamówienia, to to, że osoby, które dorzucą swoje 35 Euro w ciągu pierwszych 24 godzin trwania zbiórki, otrzymają za darmo 12 centymetrową figurkę przedstawiającą scenę walki pomiędzy Geraltem i Tengu.

Po upływie 24 godzin, każdy kto będzie chciał zdobyć figurkę, będzie musiał dopłacić 10 Euro.