Reklama
aplikuj.pl

Pytajnikowy blok Super Mario 64 z klocków LEGO wkrótce dostępny

pytajnikowy blok super mario 64

LEGO zaprezentowało nowy zestaw klocków, który powstał we współpracy z Nintendo. Pytajnikowy blok Super Mario 64 wygląda na skomplikowaną konstrukcję, która pięknie będzie się prezentować na półce.

Nintendo i LEGO

Współpraca Nintendo i LEGO trwa nadal. Co jakiś czas otrzymujemy nowe zestawy interaktywnych klocków Lego Super Mario, a najwięksi fani firm mogą kupić jeszcze zestawy specjalne, jak np. replikę Nintendo Entertainment System.

Czytaj też: Opowieść audio Dying Light 2. Techland opowiada straszne historie na dobranoc!

Teraz pojawił się kolejny zestaw specjalny. Jest nim pytajnikowy blok Super Mario 64, który celebruje oczywiście grę pt. Super Mario 64. Rzućcie okiem na ten nowy zestaw!

Pytajnikowy blok Super Mario 64

LEGO dostarcza szczegółowych informacji na temat swoje ogromnego zestawu, który składa się z 2064 elementów i kosztuje prawie 750 złotych.

Czytaj też: Ścieżka dźwiękowa Battlefield 2042 wyciekła, a główny motyw brzmi dziwnie

  • Gadżet z klasycznej gry wideo Super Mario 64™ w stylu LEGO®: zbudowany z klocków blok z pytajnikiem (71395) do ustawienia na półce i interaktywnej zabawy.
  • W komplecie 10 mikrofigurek LEGO® Super Mario™: Mario, Yoshi, księżniczka Peach oraz Król Bob-omb, a także Chain Chomp, Wielki Bully, Pan I, Lakitu, pingwin oraz pingwiniątko.
  • Blok z pytajnikiem ma ok. 18 cm wysokości, szerokości i głębokości, a po otwarciu go można zobaczyć cztery szczegółowe poziomy z gry Super Mario 64™: „Bob-omb Battlefield”, „Cool, Cool Mountain”, „Lethal Lava Land” oraz zamek księżniczki Peach.
  • Figurki LEGO® Mario™ i LEGO® Luigi™ z zestawów startowych 71360 i 71387 (sprzedawanych osobno) oferują możliwość interaktywnej zabawy tym modelem — można nimi zebrać 10 ukrytych gwiazdek, poznać sekretne reakcje i nie tylko.
  • Kolekcjonerski zestaw konstrukcyjny LEGO® złożony z 2064 elementów będzie świetnym prezentem urodzinowym lub świątecznym albo upominkiem niespodzianką dla fanów gry Super Mario 64™, a także wszystkich graczy i miłośników stylu retro.
  • Do zestawu dołączono szczegółowe instrukcje budowania, więc nawet zupełni nowicjusze w świecie LEGO® Super Mario™ mogą zbudować go z przyjemnością i bez większych problemów.

Pytajnikowy blok Super Mario 64 dostępny będzie w sprzedaży od 1 października 2021. Każda osoba, która zakupi wspomniany zestaw, otrzyma także upominek w postaci małego zestawu z serii Lego Super Mario.