Reklama
aplikuj.pl

Zwiastun Spider-Man 2! Wyciekł też Spider-Man 4

spider-man 2

Fantastyczne dni dla fanów Marvela. Wczorajszy zwiastun Spider-Man 2 spodobał się niemalże wszystkim. Tylko ta data premiery trochę odległa…

Marvel’s Spider-Man 2 – w końcu się doczekaliśmy!

Fanów Petera Parkera jest cała masa. Dobrze świadczyła o tym sytuacja z czasu premiery pierwszego Marvel’s Spider-Man od Insomniac Games, kiedy to sprzedaż konsol PS4 wystrzeliła. Nawet idąc przez centra handlowe miałem wrażenie, że za każdym razem spotykam kogoś niosącego zestaw PS4 ze Spider-Man.

Czytaj też: Pytajnikowy blok Super Mario 64 z klocków LEGO wkrótce dostępny

Popularność tytułu widać także po liczbie wyświetleń materiałów wideo od Sony. Podczas każdego pokazu gier ekskluzywnych, to segment ze Spider-Manem cieszył się największą oglądalnością. Tym razem było tak samo. Liderem zwiastunów po wczorajszym PlayStation Showcase jest Marvel’s Spider-Man 2, który osiągnął już 4 miliony wyświetleń i liczba ta szybko rośnie. Na drugi miejscu jest God of War Ragnarok, który ma 2,1 miliona wyświetleń. Rzućcie okiem i podkręćcie wynik Parkera jeszcze bardziej!

Wygląda na to, że będziemy grali dwoma Spider-Manami – Peterem Parkerem oraz Miles Moralesem. Według przecieków – to Peter ma być jednak głównym bohaterem, a Miles ma otrzymać kilka misji. Nie zabraknie także Venoma i… co tu dużo mówić! Cieszę się jak inni! Logo pająka na czarnym tle daje mi do tego nadzieję, że symbiot przejdzie też na naszego bohatera, co pozwoli nam skorzystać z dodatkowych mocy. Jak tu wytrzymać do 2023 roku?

Wyciek Spider-Man 4

Co ciekawe, do sieci trafił także materiał wideo przedstawiające nigdy niewydaną grę Spider-Man 4! Za jej tworzenie odpowiedzialne było studio Radical Entertainment, które przygotowywało ją w związku z premierą filmu o tym samym tytule. Film został anulowany i gra wideo również.

Czytaj też: Remaster GTA 5 na PS5 nie zachwyca w starciu z oryginałem

Produkcja w dużej mierze oparta była na poprzedniej grze studia – Prototype i ukończono ją w zaledwie w kilkunastu procentach. Stworzone mechaniki trafiły później do gry Prototype 2. Dotychczas widzieliśmy tytuł tylko na zrzutach ekranu, ale teraz pojawił się materiał wideo z wersji produkcji przeznaczonej na Xbox 360!

Fani Marvela w ostatnim czasie są rozpieszczani. Guardian’s of the Galaxy, Wolverine, Spider-Man 2… w końcu nie tylko gry DC prezentują porządną jakość na rynku growym!