Reklama
aplikuj.pl

Wiemy, czym będzie Call of Duty 2022

call of duty 2022

Call of Duty Vanguard zbliża się do swojej premiery. Tradycyjnie, zaczynają się pojawiać już przecieki na temat Call of Duty 2022. Czym będzie przyszłoroczna odsłona gry?

Project Cortez to Call of Duty 2022

Co roku ta sama historia. Im bliżej wydania nowego Call of Duty, tym częściej zaczynamy dowiadywać się czegoś na temat tego, co dalej z serią. Tegoroczny Call of Duty Vanguard miał bardzo wyboistą drogę i nie wiadomo, czy będzie takim hitem jakim seria zawsze jest, ale następna odsłona to pewniak.

Tom Henderson, informator serii Call of Duty, przekazał informację, iż Call of Duty 2022 nosi nazwę Project Cortez. Jeśli zatem przez najbliższy rok będziemy trafiać na informacje dotyczące tej gry – wiedźcie, że mowa o Call of Duty.

Bravo Six, Going Dark

Najlepszą informacją jest jednak to, że Call of Duty, które trafi do sprzedaży to kontynuacja Modern Warfare z 2019. Możemy zatem spodziewać się, że będzie, to po prostu Call of Duty Modern Warfare 2. Choć… odsłonę o takim tytule już raz mieliśmy.

Czytaj też: Zwiastun Spider-Man 2! Wyciekł też Spider-Man 4

W przypadku Call of Duty z 2019 problemu nie było, bo oryginał nie nazywał się Call of Duty: Modern Warfare, a Call of Duty 4: Modern Warfare. Czyżby zatem Activision zamierzało dodać jeszcze jeden podtytuł, tak jak miało to miejsce w przypadku Call of Duty Black Ops Cold War?

Jak idzie produkcja Call of Duty 2022?

Po licznych przeciekach na temat problemów Vanguard, gracze mają prawo mieć obawy, co do tego, jak deweloperzy z Infinity Ward radzą sobie z nowym Modern Warfare? Tegoroczny CoD potrzebował wsparcia wszystkich zespołów, które pracowały nad serią, a do tego kilku dodatkowych.

Czytaj też: Remaster GTA 5 na PS5 nie zachwyca w starciu z oryginałem

Jedyny zespół, który nie pomagał, to Infinity Ward. Deweloperzy byli w pełni skupieni na swojej grze i podobno to zaprocentowało. Ekipa jest sporo czasu przed wyznaczonymi sobie terminami, co do zakończenia danych etapów produkcji. Zespół ma jeszcze cały rok na to, aby grę dopracowywać i powinni bez żadnych problemów dostarczyć doszlifowany tytuł.