Reklama
aplikuj.pl

Nowy polski komentarz w FIFA 22! Czy będzie też PGE Narodowy?

fifa 22

Nowa odsłona FIFA 22 zagwarantuje fanom piłki nożnej w Polsce jeszcze jedną, dodatkową atrakcję. Okazuje się, że w grze zadebiutuje nowy główny komentator!

FIFA 22 – Dariusz Szpakowski odchodzi

Jeśli ktoś dalej żyje czasami, gdy polskimi komentatorami FIFY byli Dariusz Szpakowski i Włodzimierz Szaranowicz, to teraz może już zapomnieć o tych czasach. Jakiś czas temu Włodzimierz Szaranowicz został zastąpiony przez Jacka Laskowskiego, a teraz szykuje się kolejna zmiana komentatorska.

Główny komentator, Dariusz Szpakowski nie pojawi się już w nowej odsłonie piłkarskiej serii FIFA. Electronic Arts Polska nawiązało współpracę z nowym komentatorem, który zastąpi kultowego, choć w ostatnim czasie krytykowanego Dariusza Szpakowskiego.

FIFA 22 – Tomasz Smokowski i Jacek Laskowski

Electronic Arts Sports Polska poinformowało o wyborze nowego komentatora. Wszystkie kwestie komentatorskie zostały nagrane od początku, więc osoby lubiące grać z polskimi udźwiękowieniem nie będą się nudzić. W nowym głosie rozpoznacie Tomasza Smokowskiego!

Czytaj też: Battlefield 2042 prawdopodobnie opóźniony. Szanse na 2021 maleją

Otrzymaliśmy również próbkę kwestii przygotowanych na potrzebny FIFA 22. Tomasz Smokowski przyznaje, że to spełnienie jednego z jego marzeń.

EA Sports Polska dziękuje, a gracze węszą nowy stadion

Przedstawiciele polskiego oddziału Electronic Arts Sport podziękowali Dariuszowi Szpakowskiemu za lata pracy nad udźwiękowieniem serii. Gracze jednak już w pełni skupiają się na nowym komentatorze. Wszystko przez pewną wypowiedź…

Czytaj też: Cyberpunk 2077 patch 1.31. Jak wypada nowa wersja gry?

W filmie promocyjnym słyszymy bowiem, jak Tomasz Smokowski wita graczy na „biało-czerwonym stadionie narodowym”. Czyżby oznaczało to, że w FIFA 22 pojawi się model PGE Narodowy, który znajduje się w Warszawie? Wypowiedzi raczej nie da się błędnie zinterpretować, więc wkrótce może okazać się, że w FIFA 22 są dwie polskie niespodzianki!

Mateusz Borek i Roman Kołtoń też dorzucili swoje trzy grosze

Jeśli jesteście fanami serii Pro Evolution Soccer, a właściwie to już… eFootball, to być może pamiętacie, że Pro Evolution Soccer 6 zawierał polski komentarz! I tak – jest dokładnie tak drewniany, jak to zapamiętaliście.

Ciekawe, jak dziś ekipa komentatorska złożona z Mateusza Borka i Romana Kołtonia poradziłaby sobie w grze wideo?