Reklama
aplikuj.pl

GTA 5 ocenzurowane na PS5? Gracze zwracają uwagę na różnice w grze

gta 5

Odnowione GTA 5 nie zostało ciepło przyjęte przez graczy. Teraz okazuje się, że porównując sceny z gry, występują pewne niespodziewane różnice.

Port GTA 5 wypada słabo

Jak gracze oceniają odnowione GTA 5 na aktualną generację konsol? Tytuł dostał pod ostatnim zwiastunem 27 tysięcy łapek w górę oraz… 166 tysięcy łapek w dół. Cierpliwość wielu osób ,co do gry się po prostu skończyła, a promowanie przez Rockstara zmian w grze, które nie są widoczne, tylko dolało oliwy do ognia.

Czytaj też: Cyberpunk 2077 patch 1.31. Jak wypada nowa wersja gry?

To, że tytuł się i tak sprzeda nie ulega raczej wątpliwości, ale reputacja Rockstara w ostatnim czasie jest mocno nadszarpywana i może mieć swoje skutki w dłuższym okresie. Gdy burza wywołana po zwiastunie zaczynała się kończyć – fani zauważyli, że gra prawdopodobnie została ocenzurowana.

Cenzura GTA 5 na PS5

Zwiastun portu gry na PS5 zawiera sceny, które można porównać z istniejącymi już wersjami produkcji i wychodzi na to, że nowa wersja gry została ocenzurowana.

Z gry zniknęły plakaty z kobietami, a do tego pozbyto się butelek z alkoholem.

Cenzura zwiastuna czy gry?

Istnieje jednak szansa na to, że zwiastun GTA 5 został po prostu ocenzurowany na potrzeby prezentacji gier podczas PlayStation Showcase, kiedy to został wyemitowany. Być może Sony nie chciało prezentować takich scen szerszej widowni, choć może to dziwić, bo zwiastun gry Project Eve z premedytacją prezentował pośladki głównej bohaterki.

Czytaj też: Nowy polski komentarz w FIFA 22! Czy będzie też PGE Narodowy?

Według przecieków na temat odnowionej trylogii gier GTA 3, GTA Vice City, GTA San Andreas Rockstar chce usprawnić tytuły poprzez dostosowanie ich do współczesnych odbiorców. Cóż, jeśli dotyczy to cenzury alkoholu czy erotyki, to w takim przypadku być może zwiastun GTA 5, to przedsmak tego, co nas naprawdę czeka w grze. Problem tylko w tym, że w ten sposób GTA naśmiewające się z wielu spraw, same staje swoją parodią.